لیگ برتر ایران از امروز با برگزاری 4 دیدار آغاز می‌شود حرکت قطارِ 21 به مقصد ایستگاه سرخ

0 40

فصل جدید لیگ برتر در ایستگاه بیست و یک از امروز، سه‌شنبه 27 مهر آغاز می‌شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، فصل جدید لیگ برتر ایران امروز با برگزاری ۴ دیدار آغاز خواهند شد و باید منتظر ماند و دید که آیا پایان این لیگ هم مانند سال‌های گذشته بر اساس آن چه کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس قول داده‌اند قرمز رنگ خواهد بود یا قهرمان ایران تغییر می‌کند. البته شاگردان یحیی گل محمدی که به تازگی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان شکست بدی را تجربه کرده‌اند، با تمام وجود وارد لیگ بیست و یکم خواهند شد و تنها رتبه اول آن‌ها را راضی خواهد کرد. قهرمان ۵ دوره لیگ برتر در این فصل نیز ثبات خود را حفظ کرده است. اتفاقی که از همین امروز آن‌ها را به عنوان اصلی‌ترین شانس قهرمانی لیگ بیست و یکم مطرح کرده است.

در دیدارهای امروز پدیده به مصاف آلومینیوم اراک خواهد رفت و نساجی هم در خانه میزبان فجر شهید سپاسی است. پیکان و نفت مسجد سلیمان در تهران به مصاف هم می‌روند و سپاهان در اصفهان میزبان مس رفسنجان خواهد بود.

پدیده مشهد – آلومینیوم اراک / ساعت ۱۶- ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

اولین مسابقه لیگ بیست و یکم در ورزشگاه زیبای مشهدی‌ها و ما بین تیم‌های پدیده و آلومینیوم اراک برگزار خواهد شد. تیم‌های نهم و یازدهم لیگ بیستم، فصل جدید را با سرمربی‌های جدید آغاز خواهند کرد. این ۲ تیم مربی‌های استقلالی خود را مرخص کردند و امسال را با رضا مهاجری و رسول خطیبی آغاز خواهند کرد. مربیانی که در پدیده و آلومینیوم اراک سابقه خوبی دارند. شاید هواداران این ۲ تیم حالا انتظار دارند که در سال جدید، نتایجی بهتر از فصل قبل کسب کنند.

نساجی مازندران – فجر شهیدسپاسی شیراز / ساعت 15:30 – ورزشگاه شهدای ساری 

دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و فجر شهید سپاسی شیراز شاید یکی از جذاب‌ترین مسابقات هفته اول فوتبال ایران باشد. شیرازی‌ها پس از ۸ فصل به لیگ برتر صعود کرده اند و حالا باید به مصاف یکی از جذاب‌ترین تیم‌های لیگ برتر بروند.

فجری‌ها فصل گذشته قهرمان لیگ دسته اول شدند و حالا به دنبال یادآوری روز‌های درخشان خود در لیگ برتر هستند. مازندرانی‌ها نیز با ساکت الهامی این فصل تنها به دنبال کسب نتیجه‌ای بهتر از دوازدهمی فصل قبل هستند.

پیکان تهران – نفت مسجدسلیمان / ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهدای شهر قدس

پیکان و نفت مسجد سلیمان سومین بازی هفته اول را در تهران برگزار خواهند کرد. پیکانی‌ها که فصل گذشته لیگ برتر را با ۴۰ امتیاز و حضور در رتبه هفتم به پایان بردند، لیگ بیست و یکم را با سرمربی جدیدی آغاز خواهند کرد. مجتبی حسینی جانشین تارتار شده و حسینی حالا به دنبال کسب پیروزی در بازی اول خود است.

در طرف دیگر نیز مسجد سلیمانی‌ها که با رتبه سیزدهم و محمود فکری لیگ بیستم را تمام کردند، با فراز کمالوند امیدوارند بتوانند نتایجی در شان نام خود کسب کنند. البته اگر کمالوند خیلی زود این تیم را ترک نکند.

سپاهان اصفهان – مس رفسنجان / ساعت ۱۸ -ورزشگاه نقش جهان اصفهان

نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر مسابقه اول خود را در استادیوم خانگی خود (نقش جهان) مقابل مس رفسنجان و محمد ربیعی برگزار خواهد کرد. سپاهانی‌ها که با هدایت محرم نویدکیا در این فصل تنها به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند، می‌دانند برای کسب قهرمانی باید لیگ را با اقتدار شروع کنند تا در پایان فصل قهرمانی را از دست ندهند.

سپاهان فصل گذشته با ۶۵ امتیاز دوم شد و امسال تیم محرم تنها به قهرمانی فکر می‌کند. طرف دیگر این بازی مس رفسنجان قرار دارد. رفسنجانی‌ها که حضور فعالی در فصل نقل و انتقالات داشتند، لیگ بیست و یکم را با هدف کسب رتبه‌ای بهتر از هشتمی فصل قبل آغاز خواهند کرد.

در ادامه این رقابت‌ها 3 دیدار هم فردا 28 مهر برگزار خواهد شد و گل گهر سیرجان مقابل تراکتور تبریز صف‌آرایی می‌کند و صنعت نفت آبادان هم میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود. استقلال تهران هم در آزادی مقابل هوادار تهران به میدان می‌رود. در روز جمعه 30 مهر هم تک دیدار باقیمانده از این گروه برگزار خواهد شد و پرسپولیس از ساعت 17 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف فولاد خوزستان می‌رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.