دو استقلالی در راه پرسپولیس!

0 244

باشگاه پرسپولیس قصد دارد دو بازیکن تاجیکستانی تیم استقلال این کشور را جذب کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، باشگاه پرسپولیس که این روزها به دنبال پرداخت مطالبات گابریل کالدرون است تا پنجره نقل‌ و انتقالاتی باشگاه باز شود، قصد دارد پس از باز شدن پنجره دو بازیکن تاجیکستانی را جذب کند.

پرسپولیسی‌ها در روزهای اخیر با وحدت هنانوف و منوچهر صفروف مذاکراتی انجام داده‌اند و قرار است این دو بازیکن به تهران بیایند تا پس از توافق نهایی قرارداد امضا شود.

وحدت هنانوف مدافع ۲۱ ساله‌ای است که در تیم استقلال تاجیکستان بازی می‌کند و برابر پرسپولیس هم به میدان رفت. منوچهر صفروف ۲۰ ساله هم در به عنوان وینگر در استقلال تاجیکستان بازی می‌کند. این دو بازیکن قرار است به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس به پیوندند.

در همین راستا جهانگیر مدیر ورزشی باشگاه استقلال تاجیکستان با تایید این خبر به ایرنا گفت: بله. در مورد جذب این بازیکنان درخواست‌هایی داشتیم و با آن موافق هستیم. تنها چند مساله کوچک مانده که باید امضا شود. از سوی ما هیچ منعی بابت حضور این بازیکنان و پیوستن آنها به پرسپولیس وجود ندارد.

وی با اشاره به اهمیت حضور این دو بازیکن در لیگ برتر فوتبال ایران، افزود: حضور این بازیکنان در ایران می‌تواند به پیشرفت فوتبال تاجیکستان نیز کمک زیادی می‌کند چرا که پرسپولیس باشگاه بزرگی در ایران و آسیا به حساب می آید و توانسته در پنج سال گذشته ۵ بار قهرمان لیگ ایران شود و ۲ هم به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.