مهندس یزدی شهردار منطقه ۱۲:
هدف اصلی فعالیت‌های ورزشی شهرداری منطقه ۱۲ توسعه ورزش همگانی است.

0 84

اولین گردهمایی مسئولین کمیته های مینی فوتبال استان ها و‌مناطق آزاد سراسر کشور روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۱۲ برگزار شد.
در این‌ جلسه که دکتر ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی، مهندس امیر یزدی شهردار منطقه ۱۲، مسولان انجمن مینی فوتبال و روسای کمیته های مینی فوتبال استان ها و‌مناطق آزاد کشور حضور داشتند دکتر ملایی با اشاره اهمیت توسعه ورزش همگانی برای کاهش مشکلات کم تحرکی بویژه پس از اپیدمی کرونا در کشور گفت: هدف فدراسیون ورزش های همگانی جذب حداکثری تمام اقشار مختلف به انجام فعالیت های ورزشی است و در تلاش هستیم با برگزاری رویداد های مختلف در سراسر کشور به سلامتی جامعه کمک کنیم. ایشان با اشاره به اینکه در طول این چند سال به کمترین میزان انجام فعالیت های ورزشی در میان اقشار مردم در کشور رسیده ایم گفتند: رشته هایی همانند مینی فوتبال که جذابیت فراوانی دارند می‌ توانند کمک موثری به سلامتی جامعه نموده و قصد داریم با حمایت از برنامه های انجمن مینی فوتبال بتوانیم یک میلیون نفر را جذب این رشته نماییم تا به فعالیت ورزشی بپردازند.
مهندس امیر یزدی شهردار منطقه ۱۲ نیز با اشاره به تراکم جمعیت و مشکلات کم تحرکی در این منطقه گفتند: تمام برنامه های ورزش شهرداری منطقه ۱۲ برای توسعه ورزش همگانی است و در حال حاضر همه امکانات ورزشی این منطقه با برنامه های منسجم اداره ورزش منطقه ۱۲ در اختیار تمام اقشار مردم منطقه قرار گرفته است. و با اشاره به برگزاری رویدادهای ورزشی همگانی از جمله اولین دوره مسابقات مینی فوتبال بانوان شهرداری های مناطق ۲۲ گانه در این منطقه گفتند: شهرداری منطقه ۱۲ بعنوان قلب تهران با تمام قوا برای توسعه ورزش همگانی در اختیار شهروندان این‌منطقه است.
در ابتدای این جلسه کریم مقدم رییس انجمن مینی فوتبال نیز ضمن تشکر از مساعدت های وزارت ورزش ‌‌جوانان بویژه دکتر سجادی در حمایت از رشته مینی فوتبال و بهره برداری و حمایت از ساخت زمین مینی فوتبال در سرتاسر کشور افزودند فدراسیون ورزش های همگانی بدون هیچ چشمداشت مالی شبانه روز در فکر جذب مخاطبین و علاقمندان به ورزش است و امیدواریم مینی فوتبال بتواند کمک شایانی در تحقق این هدف ایفا نماید .
در پایان این مراسم از روسای کمیته های برتر مینی فوتبال کشور تجلیل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.