مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور/ فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت

0 66

مرحله نهایی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم فولادین ذوب آمل بعنوان قهرمانی دست یافت.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، در دیدار فینال این رقابت ها تیم فولادین ذوب آمل با نتیجه 6 بر 4 مقابل سینا صنعت ایذه به پیروزی رسید و بعنوان قهرمانی دست یافت.

 

در دیدار رده بندی نیز تیم اندیشه نگار پارس لرستان با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی گذشت و سوم شد.

 

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

 

1- فولادین ذوب آمل 2- سینا صنعت ایذه 3- اندیشه نگار پارس لرستان 4- دانشگاه آزاد اسلامی

 

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

 

دیدار فینال:

فولادین ذوب آمل  5  –  سینا صنعت ایذه  4  (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 4 – محمد حسینوند، برنده 13

60 کیلوگرم: پویا ناصرپور صفر – مهدی محسن نژاد، برنده 8

63 کیلوگرم: سامان عبدولی 1 – رضا عباسی 6

67 کیلوگرم: حسین اسدی 5 – شاهین بداغی، برنده 5

72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 11- محمدرضا مختاری 8

77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 3 – محمد ناقوسی 1

82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 10 – علیرضا مهمدی 5

87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 4 – مهدی ابراهیمی 1

97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 3   –  وحید دادخواه 1

130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 8 –  امید محمودی صفر

 

 

دیدار رده بندی:

دانشگاه آزاداسلامی 4 اندیشه نگار پارس لرستان 6  (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور صفر – علی نوربخش، برنده 4

60 کیلوگرم: امید آرامی صفر – عارف محمدی، برنده 9

63 کیلوگرم: حسین جاویدی صفر – علیرضا نجاتی، برنده 9

67 کیلوگرم: سجاد ایمان طلب، برنده 8 – دانیال سهرابی 5

72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده 7- محمد الیاسی 1

77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت صفر – برومند اصلان، برنده 7 (ضربه فنی)

82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 6  (سه اخطاره) – محمدحسین محمودی، برنده 9

87 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان صفر – علی شریفی، برنده 6

97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 5 – داود فلاحی 1

130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده – پارسا نظری (شرکت نکرد)

 

دیدارهای نیمه نهایی:

فولادین ذوب آمل 8 – اندیشه نگار پارس لرستان 2 (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده 10- علی نوربخش صفر

60  کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 10- عارف محمدی 1

63 کیلوگرم: ایمان محمدی 3 – علیرضا نجاتی، برنده 3

67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 10- دانیال سهرابی 2

72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8 – محمد الیاسی صفر

77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 5 – برومند اصلان 1

82 کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده 11 – حسین محمودی صفر

87 کیلوگرم:  ناصر علیزاده، برنده 8  – میلاد خسروی صفر

97 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 7  – مهدی زودآشنا صفر

130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (شرکت نکرد) – پارسا نظری (برنده)

 

 

سینا صنعت ایذه 6 دانشگاه آزاد اسلامی 4  (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 5 – احمدرضا ناصرپور 1

60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9 – سجاد عباس پور صفر

63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 6 – حسین عباسی صفر

67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8 – سعید ارجمند 7

72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10 – مرتضی پورعیسی صفر

77 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 7 – محمدحسین آزرم دخت 2

82 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا  1 – جمال اسماعیلی، برنده 3 (ضربه فنی)

87 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 1 – حمیدرضا بادکان، برنده 2

97 کیلوگرم: وحید دادخواه 5 – مهدی بالی، برنده 8

130 کیلوگرم: آرمان علیزاده صفر – امیر قاسمی منجزی، برنده 8

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.