عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی: کسی نمی‌تواند جایگاه بنا را خراب کند/ آب پاکی فدراسیون، بر دستان مخالفان بنا !!

0 35

 

در این نوشتار به هیچ عنوان قصد ندارم شخصی را قضاوت کنم، اما آنطور که از شواهد پیداست برخی به هر قیمتی به دنبال تخریب سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی  هستند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، جای بسی تعجب است که این جوسازی‌ها که احتمالا سازمان یافته نیز می باشد، بلافاصله پس از کسب موفقیت تاریخی کشتی فرنگی در رقابت­های جهانی نروژ اتفاق افتاده است!

 

چند سوال از  دوستانی که دایه دلسوز تر از مادر خود را نشان می‌دهند: اگر نقد شما از روی دلسوزی و برای منافع ملی و کسب افتخار برای میهن عزیزمان است، چرا این انتقادات و اقدامات خود را بلافاصله پس از موفقیت چشمگیر و کسب بهترین نتیجه تاریخ کشتی فرنگی در رقابت­های جهانی مطرح گردید؟

 

به واقع اگر به دنبال حمایت از ورزش اول کشور هستید، چرا راه تخریب را در پیش گرفته اید؟

نمی‌توان درک کرد که انگیزه این افراد برای جوسازی های غیر متعارف، آن هم زمانی که تیم ملی پله های ترقی را طی می‌کند برای چیست؟

 

آیا فکر نمی‌کنید که جناح بندی کردن و ایجاد چند دستگی نه تنها کمکی به کشتی نمی‌کند بلکه باعث رکود ورزش ملی می‌شود؟

 

چه خوب است مخالفان و منتقدان با چشمانی باز و تعمق بیشتر به موضوعات مطرح شده بنگرند و عجولانه سخنی به زبان نیاورند که باعث کدورت بین اهالی کشتی شود.

 

سکوت محمد بنا در مقابل بی حرمتی ها، مبین این است که وی احساساتی تصمیم‌ نمی‌گیرد، این سکوت نشان از قدرت روانی و بلوغ عاطفی و تجربه بالا و بیانگر این مطلب می­باشد که تصمیمات وی بر پایه احساسات نیست و صرفا بر پایه موفقیت جوانان این مرز و بوم در صحنه‌های جهانی و المپیک  متمرکز شده است و گواه این مطلب، میدان دادن به جوانانی است که در رقابت­های انتخابی جهانی، با تدبیر سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان فرصت حضور پیدا کردند و برای تثبیت شایستگی خود پس از به دست آوردن دوبنده تیم‌ ملی، در رقابت­های جهانی نروژ افتخارآفرینی کردند.

 

لطفا مصاحبه اخیر حاج محمد رضا طالقانی را یک­بار با دقت مطالعه فرمائید و یک طرفه به قاضی نروید!

آیا به گفته آقای طالقانی که خود قهرمان بوده و سال­ها نیز بعنوان رئیس و نائب رئیس و عضو هیات رئیسه فدراسیون، خالصانه در خدمت ورزش کشتی بوده را دیده اید که چگونه با صراحت تمام عنوان نموده :  محمد بنا تیم‌ ملی را بالا آورد و به مقام قهرمانی المپیک رساند.

 

کسی سخن از تبحر، تعهد و تخصص بنا می‌گوید که خود  عملکرد مثبت و تلاش‌های شبانه روزی این عاشق به کشتی را از نزدیک شاهد بوده و نتیجه این تلاش‌ها را به عین دیده و نیک می­داند که محمد بنا هیچگونه وابستگی به این مسئولیت ندارد و چه بسا با یک اشاره از سوی فدراسیون، عطای کار را به لقایش ببخشد.

 

به همین دلیل شاهد دفاع تمام قد فدراسیون کشتی از  محمد بنا ( بدون تحت تاثیر قرار گرفتن از جوسازی های چند روز گذشته بخصوص در فضاهای مجازی ) هستیم و به‌عبارتی فدراسیون کشتی آب پاکی را بر دستان مخالفان ریخت.

 

متاسفانه برخی نیز اخیرا در صدد هستند تا اسطوره ماندگار کشتی فرنگی (حمید سوریان ) را نیز وارد این ماجرا کنند تا  بلکه  بر علیه مربی سابق خود سخنی را به زبان بياورد، اما با توجه به این ضرب المثل قدیمی : (قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری)  بعید می‌دانم نابغه کشتی فرنگی کشورمان قدر و منزلت این مربی را فراموش کند، بنابر این به عنوان یک گوش شکسته که چند دهه در خدمت کشتی بوده ام، ملتمسانه از عزیزانی که به دنبال افتخار آفرینی تیم ملی در رقابت­های پیش رو هستند، درخواست می­کنم  آرامش کشتی را برهم نزنند و اجازه دهند روند رو به رشد کشتی فرنگی ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.