همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

تركيب احتمالي پرسپوليس براي بازي با ذوب آهن مشخص شد

تركيب احتمالي پرسپوليس براي بازي با ذوب آهن مشخص شد

تركيب احتمالي پرسپوليس براي باز با ذوب آهن پيش بيني شد كه بر اساس آن آدام همتي و محسن ربيع‌خواه به عنوان دو دفاع كناري به ميدان خواهند رفت.

به گزارش پيروزي نيوز به نقل از ايلنا، پرسپولیس از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن است تا دیدار معوقه هفته یازدهم خود مقابل این تیم را برگزار کند.

در این دیدار دست برانکو نسبت به بازی قبل با ماشین سازی باز تر است چرا که کامیابی‌نیا با پشت سر گذاشتن محرومیت و مصدومیت خود به این بازی خواهد رسید و یک بازیکن بیشتر در اختیار دارد ولی همچنان کمبود نفرات در این تیم مشهود است و تعدادی از بازیکنان مجبورند در پست‌های غیر تخصصی به کار گرفته شوند.

در این دیدار علاوه بر بیرانوند که مثل همیشه گلر یک پرسپولیس است، خط دفاع با همان چینش بازی قبلی به میدان خواهد رفت. به این صورت که سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده در پست اصلی خود به عنوان مدافعین میانی بازی خواهند کرد و در پست دفاع راست و چپ که بازیکن تخصصی وجود ندارد به ترتیب آدام همتی و محسن ربیع‌خواه ایفای نقش می‌کنند.

دو هافبک رو به عقب پرسپولیس در این بازی کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی هستند و با بازگشت کمال به ترکیب اصلی این زوج موفق دوباره در ترکیب سرخپوشان شکل می‌گیرد. هافبک‌های هجومی پرسپولیس هم مثل همیشه بشار رسن و امید عالیشاه هستند.

در خط حمله هم زوج همیشگی علیپور - منشا به میدان خواهند رفت.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه