همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

برگزاري تمرين فرداي پرسپوليس در هاله‌اي از ابهام

بن‌بست در جلسه كاپيتان‌ها و مديران باشگاه

جلسه امروز سيدجلال حسيني و حسين ماهيني با مسئولان باشگاه پيرامون پرداخت مطالبات معوقه بازيكنان بدون وصول نتيجه مثبت به پايان رسيد و حال اين احتمال وجود دارد كه بازيكنان پرسپوليس فردا در ورزشگاه شهيدكاظمي حاضر، اما از انجام تمرين خودداري كنند.

بن‌بست در جلسه كاپيتان‌ها و مديران باشگاه

بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس مدعي هستند از ابتداي فصل جديد فوتبال باشگاهي ايران تنها 10 تا 15  درصد ازمبلغ قراردادهاي خود را دريافت كرده‌اند. ضمن اين كه از فصول قبل نيز هنوز مطالبات معوقه‌اي دارند كه تكليف پرداخت اين مطالبات از طرف باشگاه هنوز مشخص نيست.

در همين راستا امروز سيدجلال حسيني و حسين ماهيني به نمايندگي از جمع بازيكنان در محل باشگاه حاضر شده و در جلسه‌اي با مسئولان باشگاه صداي اعتراض هم‌تيمي‌هاي خود را به گوش آنها رساندند. گفتني اين كه اين جلسه با حضور كاپيتان‌هاي اول و دوم پرسپوليس، حميدرضا گرشاسبي و ايرج عرب در طبقه چهارم باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

حسيني و ماهيني نظرات خود و ديگر بازيكنان را به مسئولان باشگاه منتقل كردند، اما پاسخي كه شنيدند، چندان به مذاق‌شان خوش نيامد و به همين خاطر بدون حصول هيچ نتيحه مثبتي محل باشگاه را ترك كردند. عرب و گرشاسبي به حسيني و ماهيني گفتند كه مابه دليل نامشخص بودن وضعيت مديريتي باشگاه حق و امكان پرداخت پول را نداريم و نمي‌توانيم زمان مشخصي را براي حل اين مشكل به شما اعلام كنيم.

به اين ترتيب به نظر مي‌رسد تمرين فرداي پرسپوليس به دليل اعتراض بازيكنان به وضعيت نامشخص باشگاه به حالت تعليق و اعتصاب در آيد. مسئله‌اي كه صدور بيانيه اعتراض‌آميز بازيكنان نويد وقوع آن را مي‌دهد. هرچند سيدجلال حسيني پس از خروج از باشگاه در مصاحبه با يكي از خبرگزاري‌ها مسئله اعتصاب بازيكنان و تمرين نكردن‌شان را تكذيب و راعلام کرد تمام بازیکنان به این شرایط اعتراض دارند ولی در مورد تمرین یا اعتصاب یازیکنان باید  به یک هدف برسند و همه آنرا اجرا کنیم.

درباره نویسنده

صالح  محمد رحيمي

صالح محمد رحيمي مشاهده تمام مطالب

خبرنگار ورزشي

ثبت دیدگاه