همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

بیمه رازی بابل بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی

بیمه رازی بابل بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی

 

روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 آذرماه شهر بابل میزبان مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه های جهان است و تیم های بیمه رازی بابل و تیم ستارگان ساری از جمهوری اسلامی در سالن دانشگاه آزاد ، به مصاف رقیبان خود می روند.

روز گذشته تیم بیمه رازی بابل به سرمربیگری محسن کاوه تمرین نفس گیری را برگزار کرد و همه کشتی گیران سرحال و قبراق به تمرین پرداختند و دو کشتی گیر خارجی این تیم نیز در کنتار سایر کشتی گیران تمرین کردند.

کیومرث مهرابی سرپرست تیم های بیمه رازی که ناظر بر تمرین بود طی گفت و گویی با خبر نگار روزنامه پیروزی در خصوص آمادگی این تیم گفت : ما روز دوشنبه به بابل آمدیم ، الحمدالله همه چیز خوب است و یاران خارجی ما هم رسیده اند و در کنار سایر کشتی گیران تمرین می کنند.

وی ادامه داد : با توجه به ارنج تیم و آمادگی آنان، روی کاغذ قهرمان خواهیم شد اما باید وارد مسابقه شویم و پس از رقابت با حریفان بای ببینیم کشتی گیران ما چه خواهند کرد. البته ما بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی هستیم و همه چیز بر وفق مراد است.

مهرابی اشاره کرد : تیمی که ریشه دارد و اصول حرفه ای گری را چه فنی ، چه به کارگیری نفرات، امکانات ، هتل ، لباس و موارد دیگر در حد ایده آل و حرفه ای است حتماً بدنبال بهترین نتیجه می باشد.

سرپرست تیم بیمه رازی ادامه داد : سعی کردیم کشتی گیرانمان را با انرژی خوب بر روی تشک بفرستیم به همین منظور 50 درصد قراردادها را پرداخت کردیم و بقیه را نیز در پایان مسابقات پرداخت خواهیم کرد.  ما بیشتر به فکر زندگی کشتی گیران که از قشر ضعیف جامعه ورزش هستند و به حقشان نرسیده اند هستیم ، و این اعتقاد را داریم که نباید به کشتی گیر ابزاری نگاه و برخورد کرد. 

وی در پایان با اشاره به اسامی تیم کشتی آزاد بیمه رازی بابل ، گفت : محسن کاوه بعنوان سرمربی در خدمت تیم بیمه رازی است ، پژمان درستگار مربی ارشد به همراه سایر مربیان همچون : داود رخش خورشید ، علی شکری پور و مصطفی علیزاده درخدمت بیمه رازی بابل هستند.

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه