همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

تيم برانكو بهترين تيم ايران است

محمد نوري:آرزو دارم با پيراهن پرسپوليس خداحافظي كنم

تيم فوتبال پارس‌جنوبي جم عصر جمعه در ورزشگاه آزادي ميهمان تيم فوتبال پرسپوليس خواهد بود. محمد نوري كه با پيراهن تيم‌هاي سپاهان، صباباتري، تراكتورسازي و پارس‌جنوبي جم سابقه مقابله با پرسپوليس را دارد، آرزويش اين است كه فوتبالش را با پوشيدن پيراهن و حضور در تيم پرسپوليس به پايان برساند

محمد نوري:آرزو دارم با پيراهن پرسپوليس خداحافظي كنم

 

-از بازي فردا برابر پرسپوليس صحبت مي‌كني؟

پرسپولیس نایب قهرمان آسیا است، بازی بسیار سختی مقابل این تیم داریم، تیمی که دو سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شده است و نیازی به تعریف من ندارد. به نظر من پرسپولیس اکنون بهترین تیم ایران است. این تیم اگر چه مشکلات زیادی داشته، اما آن قدر این تیم یکدل و هماهنگ است که توانسته از پس تمام مشکلات بربیاید. به عقیده من بهترین تیم چند سال اخیر فوتبال ایران پرسپولیس است و هواداران بسیار خوب و خونگرمی هم دارد.

-بايد بار ديگر با پيراهن يك تيم غير از پرسپوليس در ورزشگاه آزادي برابر تيم محبوبت و هوادارانش قرار بگيري؟

من هر چه دارم از پرسپولیس است، پنج سال برای این تیم بازی کردم و همیشه هوادار پرسپولیس هستم و خواهم بود اما فوتبال حرفه‌ای ایجاب می‌کند که مقابل تیمی که دوستش داری هم بازی کنی و من در این مسابقه با تمام وجود برای پارس جنوبی بازی خواهم کرد. امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی از کار در بیاید.

 

-آخرين بازي نيم‌فصل را با چه هدفي انجام خواهيد داد؟

تیمی که تاکنون باخت نداشته یعنی شخصیت پیروزی دارد، پرسپولیس تیم‌های قدرتمندی مثل الدحیل و السد قطر را در آسیا شکست داده است. هفته گذشته  هم مقابل سپاهان بسیار خوب و روان بازی کرد و مستحق برد بود. حریف سرسختی داریم اما فراموش نکنید که ما هم تیم سخت‌کوشی هستیم و سخت می‌بازیم و امتیاز از دست می‌دهیم، فکر می‌کنم یک بازی تماشاگرپسند شود.

-روز خداحافظي سيدجلال حسيني به باشگاه پرسپوليس رفته بودي! آيا اين حضور از قبل پيش‌بيني شده بود؟

من در باشگاه پرسپولیس کاری داشتم که به طور اتفاقی همزمان با این مراسم شد و اصلاً در جریان خداحافظی سیدجلال و این مراسم نبودم.

-آيا هنوز به پرسپوليس و حضور در اين تيم فكر مي‌كني كه بخواهي دوباره پيراهن تيم محبوبت را بپوشي؟

این مسوله به تصميم برانكو ايوانكوويچ برمی‌گردد. من واقعاً دوست دارم با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم. 5 سال در این تیم بودم. از کودکی طرفدار پرسپولیس بودم و به نظر من آرزوی همه فوتبالیست‌های ایرانی این است که پیراهن این تیم را بر تن کنند. من هم امیدوارم که فوتبالم را با پرسپولیس به پایان برسانم.

منبع خبرگزاری فارس

 

درباره نویسنده

صالح  محمد رحيمي

صالح محمد رحيمي مشاهده تمام مطالب

خبرنگار ورزشي

ثبت دیدگاه