همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

شادی جالب سپاهانی ها بعد از برد ملوان

در هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان، صحنه های جالبی رقم خورد؛ سپاهانی ها شادی پیروزی سر دادند و ملوانی ها به خاطر شکست در دیدار خانگی اشک ریختند.

شادی جالب سپاهانی ها بعد از برد ملوان

تیم فوتبال بانوان سپاهان در هفته دوم لیگ برتر بانوان به یک پیروزی شیرین و دلچسب دست یافت و بازیکنان این تیم شادی جالبی را همراه با مربی تیم شان رقم زدند.

به گزارش پیروزی نیوز، دیدار دو تیم سپاهان و ملوان از هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی برگزار شد که اصفهانی توانستند با نتیجه یک بر صفر به یک پیروزی شیرین در خانه حریف دست پیدا کنند. در پایان این دیدار سپاهانی شادی عجیبی داشتند و مربی خود را به هوا پرتاب کردند. اتفاقی که معمولا در انتهای فصل و با قهرمانی یک تیم رخ می دهد. در سوی دیگر میدان ملوانی ها که اصلا انتظار این باخت خانگی را نداشتند با چشم اشک آلود زمین را ترک کردند و مریم ایراندوست سرمربی تیم شان هم در کنفرانس خبری در برابر گریه های شاگردانش طاقت نیاورد و اشک ریخت.

 

 شادی جالب سپاهانی ها بعد از برد ملوان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان، صحنه های جالبی رقم خورد؛ سپاهانی ها شادی پیروزی سر دادند و ملوانی ها به خاطر شکست در دیدار خانگی اشک ریختند.

گفتنی است لیگ برتر بانوان با حضور 12 تیم در حال پیگیری است.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه