همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

رفعتی:داوران حق ندارند به خاطر اشتباهات شان از تیم‌ها عذرخواهی کنند!

رفعتی:داوران حق ندارند به خاطر اشتباهات شان از تیم‌ها عذرخواهی کنند!

رئیس دپارتمان داوران گفت: ما اشتباهات داوران مان را تایید می‌کنیم و باید آن ها را کاهش دهیم اما داوران هم نباید بابت این اشتباهات از تیمها عذرخواهی کنند.

به گزارش پیروزی، داود رفعتی اظهار داشت: هیچ داوری حق ندارد به دلیل اشتباهاتی که در مسابقات رخ می دهد، از تیم ها عذرخواهی کند. همانطور که کمیته و دپارتمان داوران مسئولیت چیدمان داوری را برعهده دارند، مطمئنا اگر اشتباهی نیز در بازیها اتفاق بیفتد از طریق سایت رسمی فدراسیون آن را اعلام خواهند کرد.

وی درباره اینکه در برخی از رسانه‌ها مطرح شده داوران لیگ برتر به دلیل عملکرد ضعیف به دسته یک سقوط می‌کنند گفت: این هجمه‌ای که علیه داوران در رسانه‌ها مطرح شده، به هیچ عنوان صحت ندارد. اگر داوری اشتباه قضاوت کرده باشد طبق آیین نامه با او رفتار خواهیم کرد و بالعکس آن اگر داوری عملکردش در بازی مثبت باشد، مورد تشویق قرار می‌گیرد.

رفعتی در پایان افزود: اشتباهات داوری جزئی از بازی است. تلاش می‌کنیم این اشتباهات را به حداقل برسانیم. ما اشتباهات داوران مان را تایید می‌کنیم و باید آن ها را کاهش دهیم. برای این داوران کلاس‌های توجیهی برگزار می‌کنیم تا متوجه اشکالات خود بشوند و در قضاوت‌های بعدی خود آن را اصلاح کنند.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه