همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

تعطیلات پرحاشیه نساجی

تیم فوتبال نساجی در فصل نقل و انتقالات زمستانی با مشکلات و استعفای مدیران روبه‌روست.

تعطیلات پرحاشیه نساجی

تیم فوتبال نساجی مازندران در حالی در تعطیلات نیم‌فصل به سر می‌برد که مدیرعامل و مدیر اجرایی این باشگاه از سمت خود استعفا کرده‌اند و این باشگاه با مشکلات و حاشیه‌های زیادی مواجه شده است.

به گزارش پیروزی نیوز، نساجی مازندران نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال را با 16 امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه دهم جدول رده‌بندی به پایان رساند، جایگاهی که تا حد زیادی رضایت جواد نکونام و مدیریت باشگاه نساجی را جلب کرد، اما با ورود به تعطیلات نیم‌‌فصل باشگاه نساجی که از ابتدای فصل جاری در آرامش به کار خود ادامه می‌داد، وارد حاشیه و اختلافات در کادر مدیریتی شد.

بر همین اساس، حدود 10 روز پیش ابتدا محمد کاظمی، معاون اجرایی باشگاه نساجی از سمت خود استعفا کرد که بلافاصله این موضوع با مخالفت فرهاد صنیعی‌فر، مالک این باشگاه روبه‌رو شد، اما کاظمی همچنان با گذشت 10 روز از مخالفت باشگاه نساجی با استعفای او، هنوز حاضر به بازگشت به باشگاه نشده است تا نشان دهد اختلافات در کادر مدیریتی باشگاه نساجی به اوج خود رسیده است. پس از این اتفاقات روز گذشته نیز علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی از سمت خود کناره‌گیری کرد تا این باشگاه پرطرفدار در زمان مهم نقل‌وانتقالات نیم‌فصل دچار حاشیه‌های مدیریتی فراوانی شود.

فرهاد صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی مازندران در واکنش به استعفای علی امیری گفت: من امروز در باشگاه حضور ندارم و به طور کلی هم از این موضوع بی‌خبرم. صبح فردا (شنبه) به باشگاه خواهم رفت و پس از آن به این موضوع رسیدگی خواهم کرد.

استعفاهای پیاپی مدیران باشگاه نساجی در حالی رخ می‌دهد که جواد نکونام از وضعیت نقل‌وانتقالاتی این باشگاه به شدت ناراضی است و از همین رو شایعات زیادی پیرامون باشگاه نساجی به گوش می‌رسد.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه