همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

اعلام رای کمیته انضباطی درباره چند بازی لیگ برتر

جاسم کرار محروم شد

جاسم کرار محروم شد

احکام انضباطی بازی‌های پدیده - ماشین‌سازی، پارس جنوبی جم - تراکتورسازی، صنعت نفت آبادان - سایپا اعلام شد.

به گزارش پیروزی به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی رای خود را درباره تیم‌های مختلف به شرح زیر صادر کرد:

* دیدار تیم‌های پدیده و ماشین‌سازی تبریز برگزار و از سوی یوسف بخشی‌زاده، مربی ماشین سازی تبریز مبنی بر اعتراض مکرر به تصمیم داور که منجر به اخراج وی شد و بیان کلمات نامناسب به داور به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. محمد حسین کنعانی، بازیکن تیم ماشین‌سازی تبریز مبنی بر رفتار غیرورزشی خارج کردن پیراهن که سبب تحریک تماشاگران و بازیکنان تیم حریف شد به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. علیرضا مرادی، مربی تیم ماشین سازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی با مربی و سرپرست تیم مقابل و با قصد مضروب کردن مدیر تیم پدیده به سه جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (محرومیت در این رای قابل تجدید نظر است) تیم پدیده مشهد به دلیل اهانت به هواداران تیم به داوری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده مشهد نیز به دلیل رفتار غیرورزشی با بازیکن تیم مقابل و درگیری با وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی که سبب وقفه در مسابقه شد رخ داد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

*دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در مرحله یک چهارم حذفی برگزار و از سوی جاسم کرار بازیکن تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و تکرار آن بعد از مسابقه رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. تیم صنعت نفت آبادان نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*تیم سپید رود رشت به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران در دیدار برابر استقلال تهران باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه