همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

رئیس جدید کمیته تعیین وضعیت:

شکایت تراکتورسازی به دستمان رسید، از پرونده نکونام خبر ندارم

جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت اعلام کرد باشگاه تراکتورسازی شکایت خود از محمد مسلمی‌پور و باشگاه سپاهان را به این کمیته ارسال کرده است.

شکایت تراکتورسازی به دستمان رسید، از پرونده نکونام خبر ندارم

به گزارش پیروزی، محمد مسلمی‌پور بازیکن نیم‌فصل نخست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، چند روز پیش پس از پایان دوران سربازی خود به تیم سپاهان اصفهان پیوست،‌ اما پس از این انتقال باشگاه تراکتورسازی مدعی شد مسلمی‌پور یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و این انتقال غیر قانونی است.

جمشید نورشرق رئیس جدید کمیته تعیین وضعیت در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره اینکه آیا باشگاه تراکتورسازی شکایتی از محمد مسلمی‌پور و باشگاه سپاهان به این کمیته ارجاع داده است یا خیر؟ گفت: بله شکایت باشگاه تراکتورسازی به دست ما رسیده است، اما طبق آئین نامه تا پیش از صدور رأی نهایی نمی‌توانیم در مورد هیچ پرونده‌ای صحبت کنیم و فعلاً باید منتظر رسیدگی و صدور رأی باشیم.

وی همچنین درباره اینکه گفته می‌شود جواد نکونام سرمربی پیشین تیم نساجی پس از حاشیه‌های به وجود آمده قصد دارد از باشگاه نساجی و پیکان به کمیته تعیین وضعیت شکایت کند؟ اظهار کرد: واقعاً از این موضوع اطلاعی ندارم، چون هجم مواردی که خصوصاً در زمان نقل و انتقالات به ما ارجاع داده می‌شود زیاد است،‌ اطلاعی از تمام پرونده‌های موجود و اینکه آیا شکایتی از سوی نکونام صورت گرفته است یا خیر، ندارم.  ضمن اینکه کمیته تعیین وضعیت نزدیک به دو ماه بدون فعالیت بوده و همین موضوع باعث انباشت پرونده‌ها شده است. ما هم چند روزی است کار را به دست گرفته‌ایم و مشغول بررسی هستیم تا تسلطی روی پرونده‌ها پیدا کنیم و بعد از آن رسیدگی‌ خود را آغاز کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه