همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

مهدی خدابخشی ملی پوش تکواندو:

در مسابقات کشوری از دو ناحیه دست دچار شکستگی شدم

قهرمان سابق تکواندو جهان ضمن تشریح وضعیت مصدومیتش گفت: دعوت به تیم ملی بعد از دوران مصدومیتم به نظر سرمربی تیم ملی بستگی دارد.

در مسابقات کشوری از دو ناحیه دست دچار شکستگی شدم

قهرمان سابق تکواندو جهان گفت: دعوت به تیم ملی بعد از دوران مصدومیتم به نظر سرمربی تیم ملی بستگی دارد و عسکری در این خصوص صاحب اختیار است.

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم، مهدی خدابخشی در خصوص شرایط خود اظهار داشت: بعد از اینکه در مسابقات تکواندو آزاد کشوری از دو ناحیه دست دچار شکستگی شدم، روز گذشته با مشورت دکتر مطوری زیر نظر دکتر معینی عمل جراحی انجام دادم و در بخشی از دست خود نیز پلاتین گذاشتم. شب گذشته و بعد از عمل جراحی نیز از بیمارستان مرخص شدم و در حال حاضر مشغول استراحت هستم.

وی در خصوص مدت دوری خود از میادین اظهار داشت: طبق گفته پزشکان حدود سه هفته تا یک ماه نیاز به استراحت خواهم داشت، اما همانطور که در گذشته دکتر مطوری مصدومیت‌های سخت‌تر من را زودتر از مدت اعلام شده درمان کرده است، مطمئنم این بار نیز این کار را انجام خواهد داد.

قهرمان سابق تکواندو جهان در پاسخ به این سوال که شرایط او در تیم ملی برای مسابقات جهانی چه خواهد شد، گفت: وظیفه من بود در مسابقات انتخابی و آزاد کشوری حضور داشته باشم و هدف نیز  قهرمانی بود تا با قدرت به اردوی تیم ملی دعوت شوم، اما متاسفانه آسیب دیدگی اجازه نداد تا مسابقات را ادامه بدهم. در خصوص حضور در تیم ملی نیز نظر سرمربی تیم ملی مهم است و عسکری صاحب اختیار است.

خدابخشی در خصوص حضور در وزن هفتم عنوان کرد: هدف من حضور در مسابقات جهانی در وزن هفتم است و اگر دوباره به تیم ملی دعوت بشوم نیز قصد دارم در این وزن به میدان بروم.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه