همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

از رقابت با حقیقی تا مصدومیت

معمارزاده و تلاش برای بازگشت به قفس توری در 36 سالگی!

میثاق معمارزاده،دروازه بان سابق پرسپولیس متولد 19 دی 1361 در تهران است. این بازیکن فوتبال را در سال 85 از بازی در سایپا آغاز کرد و بعد از قهرمانی به همراه این تیم در نقل و انتقالات  لیگ هشتم به پرسپولیس پیوست. این دروازه بان در همان ابتدای حضور در پرسپولیس با بدشانسی دچار پارگی رباط شد و مدتها از فوتبال دور بود. معمارزاده در لیگ هشتم تنها 4 بار درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت. این بازیکن بعد از پایان مصدومیتش به دروازه پرسپولیس بازگشت و در رقابت باعیرضا حقیقی 22 بار در لیگ نهم درون دروازه ایستاد و 24 گل دریافت کرد. او در پایان فصل از جمع سرخپوشان جدا شد و به تیم فوتبال فولاد خوزستان پیوست و 29 بار درون دروازه این تیم در لیگ دهم بازی کرد.

به گزارش پیروزی؛ او بعد از یک فصل بازی در فولاد در سال 90 مجددا به پرسپولیس بازگشت و 15 بار در لیگ برای سرخ ها به میدان رفت. در فصل پرفراز و نشیب پرسپولیس که با تغییر کادرفنی همراه بود حاشیه‌های علیرضا حقیقی و میثاق معمارزاده باعث جدایی حقیقی شد و معمارزاده چنان ضعیف ظاهر شد که جایش را به حسن هوشیار جوان داد و این پایان کار دوران پرماجرای معمارزاده در پرسپولیس بود.

معمارزاده بعد از جدایی پرسپولیس بعدها باز هم زمزمه حضورش در این تیم مطرح شد اما هرگز به واقعیت تبدیل نشد و این دروازه بان که سابقه دعوت به تیم ملی را هم دارد بعد از بازی در تیم دسته اولی پارسه مدتی تصمیم داشت که با نفت تهران بار دیگر به لیگ برتر بازگردد و حتی با این تیم مدتی هم تمرین کرد اما سقوط نفت باعث شد تا دروازه بان سابق پرسپولیس در تصمیمش صرف نظر کند .معمارزاده اخیر در مصاحبه ای گفته است قادر به بازگشت به فوتبال ایران است و می‌تواند بار دیگر در دروازه تیم‌های لیگ برتری بازی کند  و باید دید آیا در 35 سالگی می تواند دوباره در تیمی بازی کند. برای گلر سابق پرسپولیس در زادروزش آرزوی موفقیت داریم.

شیوا دورانگر

انتهای پیام

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه