همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

آغاز انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس

روزبهانی تمیرنات سنگین خود را شروع کرد

آغاز انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس

مسابقات درون اردویی تیم ملی بوکس در حالی امروز آغاز شد که مسئولان فدراسیون و کادر فنی از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.

به گزارش پیروزی و به نقل از فارس، مسابقات درون اردویی تیم ملی بوکس کشورمان با حضور ۴۰ ملی‌پوش از ظهر امروز در مجموع ورزشی انقلاب آغاز شده و این رقابت‌ها بین مدعیان حضور در تیم ملی ادامه دارد.

اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس به همراه علی مظاهری، امید رشید، افشین نادری در کنار رینگ حضور دارند و رقابت اردونشینان را از نزدیک تماشا می‌کنیم. اصغر اشرفی نیز به عنوان سرپرست اردوی تیم ملی بوکس در سالن حضور دارد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس به همراه کلانتری دبیر فدراسیون در سالن مسابقات حضور دارند و از نزدیک این رقابت‌ها را نظارت می‌کنند.

تعدادی از داوران در کنار رینگ نشسته و مبارزات را زیر نظر دارند و در صورت اعتراض مربیان داوران اظهارنظر می‌کنند.

نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی در کنار رینگ حضور دارند تا در صورت مصدومیت و آسیب‌دیدگی ملی‌پوشان مشکلات آنها را رفع کند.

در حاشیه این رقابت‌ها تعدادی از داوران بوکس ارتش حضور دارند و برای شرکت در آزمون داوری درجه ۳ در حال امتحان دادن هستند تعداد ۴۰ نفر از داوران ارتش و ناجا امروز در این آزمون شرکت کرده اند.

احسان روزبهانی ستاره بوکس ایران با حضور در سالن مسابقات خود را آماده رقابت با حریفانش می‌کند.

نکته جالبی که در این رقابت‌ها دیده می‌شود این است که ملی‌پوشانی که طی این چند سال در کنار همدیگر در اردوهای تیم ملی حضور دارند وقتی یکی از آنها وارد رینگ می‌شود و شروع به مبارزه می‌کند دیگر نفرات از کنار رینگ او را تشویق می‌کنند و نکات لازم را به او یادآوری می‌کنند.

تعدادی از مربیان و هواداران بوکس در سالن مسابقات حضور پیدا کردند و مبارزات را از نزدیک تماشا می‌کنند.

علی مظاهری کاپیتان سابق تیم ملی و مربی حال حاضر تیم ملی بوکس پس از مبارزاتی که انجام می‌شود با برخی از بوکسورها که عملکرد خوبی در این رقابت دارند دقایقی را صحبت می‌کند و نکات ضعف آنها را یادآوری می‌کند.

لازم به یادآوری است، اردوی تیم ملی بوکس در حالی پیگیری می‌شود که طبق برنامه‌ریزی فدراسیون بوکس ملی‌پوشان کشورمان اوایل بهمن‌ماه برای حضور در تورنمنت بین‌المللی راهی مجارستان خواهند شد. طبق صحبت‌های احدی تیم ملی با ۹ بوکسور راهی این رقابت‌ها خواهد شد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه