همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

مربی بزرگ برای تراکتورسازی نهایی شد

تقوی با دلخوری رفت

دلخوری سرمربی تیم تراکتورسازی از تلاش مسئولان این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید باعث کناره‎گیری او شده است.

تقوی با دلخوری رفت

به گزارش پیروزی، محمد تقوی، سرمربی تیم تراکتورسازی امروز (پنجشنبه) از هدایت تیم تراکتورسازی استعفا داد. تقوی در صفحه شخصی او دلیل استعفایش از تیم تراکتورسازی را تمایل برخی مدیران باشگاه به حضور یک مربی بزرگ در این تیم عنوان کرد. 

به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه تراکتورسازی از چند وقت پیش مذاکراتی را با چند گزینه مطرح خارجی برای سرمربیگری این تیم انجام داده بودند. تقوی از اینکه مسئولان باشگاه تراکتورسازی به او اعتماد ندارند و با وجود وی به سراغ گزینه دیگری رفته‌اند، ناراحت بود.

حالا پس از چند روز که شنیده‎ها حکایت از قطعی شدن حضور یک سرمربی جدید در تیم تراکتورسازی را دارد، تقوی از هدایت این تیم کناره‌گیری کرده است. البته مسئولان باشگاه تراکتورسازی در جلسه اخیری که با تقوی داشتند، به او پیشنهاد داده‎اند که می‌تواند به عنوان دستیار سرمربی جدید خارجی در این تیم به فعالیت خود ادامه بدهد.

دلخوری قبلی تقوی و پیشنهاد مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای دستیاری در نهایت باعث تصمیم تقوی برای استعفا از هدایت سرخپوشان تبریزی شده است.

 

مربی بزرگ روی نیمکت تراکتورسازی نهایی شد  تقوی با دلخوری رفت  دلخوری سرمربی تیم تراکتورسازی از تلاش مسئولان این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید باعث کناره‎گیری او شده است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه