همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

مدیربرنامه‌های جباروف:باشگاه تنها 40 هزار دلار پرداخت کرده است

جباروف نیامد، چون پول نگرفت

در حالی که گفته می‌شود باشگاه استقلال 45 درصد طلب جباروف را به او پرداخت کرده است، اما به نظر می‌رسد این مبلغ مورد تایید این بازیکن نیست و همین مساله مانعی در بازگشت او به جمع آبی‌ها به شمار می‌رود.

جباروف نیامد، چون پول نگرفت

 

به گزارش پیروزی، طی هفته‌های گذشته یک مدیربرنامه ایرانی با انتشار عکس و فیلم‌های مختلف در کنار هافبک ازبکستانی خبر از بازگشت دوباره سرور جباروف به جمع آبی‌پوشان و نهایی شدن مذاکرات خبر داد.  مسئولان باشگاه هم از پرداخت باقی‌مانده طلب بازیکن ازبک درچند نوبت خبر دادند اما این فرد ایرانی در آخرین پست صفحه شخصی‌اش از بدقولی مسئولان باشگاه برای تسویه حساب با جباروف گلایه کرده است.

«او نوشته هر کاری از دستم برمی‌آمد انجام داده تا جباروف به استقلال بازگردد اما دیگر کاری از دستش ساخته نیست چرا کهاز 130 هزار دلار طلب جباروف فقط 40 هزار دلار پرداخت شده است و به غیر از آن مبلغی دیگر پرداخت نشده است.»

البته صحبت‌های این فرد در حالی مطرح می‌شود که خبرگزاری ایلنا از پرداخت کل مبلغ از سوی مدیران باشگاه خبر می‌دهد و می‌نویسد: «ماجرا از این قرار است که جباروف با کمک این فرد ایرانی توانست طلب 130 هزار دلاری‌اش را بگیرد. پولی که بخش زیادی از آن را فردی به نام مهدیان که مدعی خرید باشگاه است، پرداخت کرد. بعد از تسویه حساب و گرفتن بی‌دردسر طلبش در قالب پروژه بازگشت حالا او استقلالی‌ها را قال گذاشته و به قول معروف پیچانده است! جباروف با وجود اولتیماتوم فتحی باز هم برای مذاکره به تهران نیامد و خبری هم از آمدن او نیست. یکی از مربیان استقلال هم تایید کرد که بازگشت جباروف منتفی شده و تمام این ماجرا برای گرفتن بی‌دردسر و بی‌شکایت طلب‌اش بود. هرچند باشگاه باید دیر یا زود طلب جباروف را پرداخت می‌کرد و این بار با کمک یک خیر توانست از شر این بدهی 130‌ هزار دلاری خلاص شود.» 

امیرحسین فتحی در گفت‌وگو چند روز پیش اعلام کرد ۱۳۰ هزار دلار باید به او پرداخت می‌شد، ۴۰ هزار دلار پرداخت کردیم بقیه را اهم اسپانسر کمک کرد. هر چند که او اعلام نکرده تسویه حساب کامل با هافبک سابق این تیم انجام شده است یا خیر. 

فتحی از مهلت دو روزه به جباروف برای حضور در ایران و مذاکره با این تیم خبر داده بود اما بی‌شک یکی از دلایل بدقولی جباروف برای بازگشت و مذاکره با سرپرست این باشگاه همین بدقولی مدیران تیم باشد. مساله‌ای که به نظر می‌رسد حضور دوباره این بازیکن روی نیمکت استقلال را منتفی کند. آن هم در حالی که باشگاه استقلال این روزها با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و اردوی خارجی این تیم در کشور قطر هم به دلیل همین مشکلات لغو شد و از سوی دیگر بازیکنان این تیم هم به دلیل مشکلات مالی چندروزی در تمرین این تیم شرکت نکردند. آنها با گذشت نیم فصل از آغاز لیگ برتر تنها 25 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده اند و این موضوع باعث شد تا تصمیم بگیرند به نشانه اعتراض چند روزی تمرین نکنند.

مدیربرنامه‌های جباروف: باشگاه تنها 40 هزار دلار پرداخت کرده است جباروف نیامد، چون پول نگرفت در حالی که گفته می‌شود باشگاه استقلال 45 درصد طلب جباروف را به او پرداخت کرده است، اما به نظر می‌رسد این مبلغ مورد تایید این بازیکن نیست و همین مساله مانعی در بازگشت او به جمع آبی‌ها به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه