همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

نماینده مردم ارومیه در مجلس: وصول چک‌ها را به تعویق انداخته‌ایم

داستان برگشت خوردن چک اهدایی مالک تراکتورسازی

چک کمک باشگاه تراکتورسازی به تیم فوتبال 90 ارومیه امروز به علت کمبود موجودی برگشت خورد و تصویر آن در کانال تلگرامی باشگاه منتشر شد ( البته ساعتی بعد حذف گردید).

داستان برگشت خوردن چک اهدایی مالک تراکتورسازی

به گزارش پیروزی، تیم فوتبال 90 ارومیه که در فصل جاری لیگ دسته یک باشگاه های کشور به جای گسترش فولاد تبریز در این رقابت ها شرکت کرده است، با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند و در راستای کمک به این تیم، افراد و اشخاص زیادی اهتمام کرده اند که تیم تراکتورسازی و مالک آن نیز یکی از این افراد است.
داستان از این قرار است که مالک باشگاه تراکتورسازی برای حل بخشی از مشکلات تیم 90 ارومیه، یک چک 500 میلیون ریالی (50 میلیون تومانی) را صادر می کند تا امروز (20 دی ماه) با وصول آن بخشی از مشکلات این باشگاه حل شود. یکی از مدیران تیم فوتبال 90 ارومیه نیز پس از برگشت زدن این چک به علت کمبود موجودی، آن را در کانال تیم فوتبال 90 ارومیه به اشتراک می گذارد.

 چک اهدایی مالک تراکتورسازی به 90 ارومیه برگشت خورد  چک کمک باشگاه تراکتورسازی به تیم فوتبال 90 ارومیه امروز به علت کمبود موجودی برگشت خورد و تصویر آن در کانال تلگرامی باشگاه منتشر شد ( البته ساعتی بعد حذف گردید).

خبرگزاری ایرنا در این باره نوشت، برگشت زدن چک برای 50 میلیون تومان حتی برای افراد حقیقی نیز اصولی دارد و پیش از برگشت زدن این چک، ابتدا به اطلاع صاحب آن می رسد که موجودی کافی نیست؛ زیرا برگشت زدن اوراق تجاری مشکلاتی را برای صاحب چک در استفاده از حساب یا استفاده از تسهیلات در آینده ایجاد می کند. ضمن آنکه این میزان به عنوان کمک مالی و به صورت دوستانه در اختیار تیم فوتبال 90 ارومیه گذاشته شده بود و برگشت زدن آن جایی از اعراب ندارد. البته اطلاع رسانی هر موردی در کانال های تلگرامی با هر انگیزه ای قابل قبول نیست و باید پیرو قاعده و قانونی باشد که البته با ظهور کانال های تلگرامی و شبکه های مجازی، این قواعد به باد فراموشی سپرده شده است.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس هم بیان اینکه تیم فوتبال ۹۰ ارومیه برای ماندگاری در لیگ دست یک فوتبال کشور نیاز به ۲۰۰ میلیون تومان پول داشت، اظهار کرد: با حمایت‌های آقای زنوزی چهار فقره چک ۵۰ میلیون تومانی در اختیار باشگاه ۹۰ به مدیرعاملی یحیی بهاری قرار گرفت اما ایشان با عدم توجه به اعتراضات و انتقادات وارده از سوی مسؤولان استان، اقدام به برگشت زدن به یکی از چک‌ها کرده است. تیم دسته یک فوتبال کشور با هماهنگی استانداری، دفتر امام جمعه، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان به امانت در اختیار باشگاه ۹۰ قرار گرفته اما مدیرعامل این باشگاه بدون هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان، خودسرانه تیم را مدیریت می‌کند و به همین دلیل وصول چک‌ها را به تعویق انداخته‌ایم.

وی با بیان اینکه پول تمامی چک‌ها به صورت نقد آماده است، عنوان کرد: آنها می‌توانند با ارائه چک‌ به بنده پول خود را دریافت کنند.

از سوی دیگر یک منبع آگاه از تبریز در این باره اظهار کرد: این چک اهدایی باشگاه تراکتورسازی به باشگاه نود ارومیه قبل از موعد مقرر چک به علت مشکلات تیم ارومیه ای خرج شده بود اما به دلیل کم بودن پول در این حساب فرد دیگری که غیر از مسئولان باشگاه نود ارومیه است چک را برگشت زده است.

به هر حال این موضوع باعث ناراحتی طرفین شده چرا که چک اهدایی بوده است و اگر با یک تماس تلفنی هماهنگ می شد این مشکل پیش نمی آمد و  باید منتظر ماند و دید واکنش زنوزی مالک تراکتورسازی درباره چک برگشت خورده اش چیست؟

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه