همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

در لیگ برتر فوتسال رقم می خورد:

جدال چهار تیم برای رسیدن به پلی آف

لیگ برتر فوتسال امروزبرگزار می‌شود، و چهار تیم برای دستیابی به تک سهمیه باقیمانده مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها جدال خواهند کرد.

جدال چهار تیم برای رسیدن به پلی آف

هفته بیست‌وپنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال امروز (جمعه) برگزار می‌شود، جایی که چهار تیم برای دستیابی به تک سهمیه باقیمانده مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها جدال خواهند کرد.

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم، هفته بیست‌و‌پنجم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 امروز (جمعه) در حالی برگزار خواهد شد که تاکنون هفت تیم صعود خود به مرحله پلی‌آف این مسابقات را قطعی کرده‌اند و چهار تیم مقاومت البرز، آذرخش بندرعباس، ارژن شیراز و مقاومت قرچک برای کسب تنها سهمیه باقیمانده مرحله نهایی مسابقات تلاش خواهند کرد.

گیتی‌پسند، مس سونگون، فرش‌آرا، حفاری اهواز، سوهان محمدسیما، شهروند ساری و سن‌ایچ ساوه؛ هفت تیمی هستند که صعود خود به مرحله پلی‌آف را قطعی کرده‌اند و در دو هفته پایانی برای بهبود جایگاه خود در جدول تلاش خواهند کرد. هر چند از بین این هفت تیم، گیتی‌پسند و مس سونگون حضور خود در جایگاه نخست و دوم جدول را قطعی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

سلیمانی: بازیکنان بزرگ نباید بزرگی خود را روی حریف نشان دهند

در انتهای جدول نیز تیم شهرداری ساوه در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات، سقوطش به لیگ دسته اول قطعی شده و از بین دو تیم پارسیان شهر قدس با 18 و اهورای بهبهان با 20 امتیاز، دیگر تیم سقوط‌کننده به لیگ پایین‌تر مشخص خواهد شد.

برنامه هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است: 

* پارسیان شهر قدس - آذرخش بندرعباس
* مقاومت البرز - سوهان محمدسیمای قم
* مس سونگون - فرش‌آرای مشهد
* حفاری اهواز - شهرداری ساوه 
* ارژن شیراز - سن‌ایچ ساوه 
* اهورای بهبهان - گیتی‌پسند اصفهان 
 * شهروند ساری - مقاومت قرچک

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه