همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

نتایج هفته نهم لیگ برتر بسکتبال مشخص شد

در آغاز هفته نهم لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های نیروی زمینی، نفت آبادان و شیمیدر تهران حریفان خود را شکست دادند.

نتایج هفته نهم لیگ برتر بسکتبال مشخص شد

در آغاز هفته نهم لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های نیروی زمینی، نفت آبادان و شیمیدر تهران حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش پیروزی، در آغاز هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال، تیم‌های نیروی زمینی، نفت آبادان و شیمیدر تهران به ترتیب مقابل پدافند دزفول، شهرداری گرگان و آویژه صنعت به پیروزی رسیدند.

در بازی نخست که در سالن رحیمی مشهد برگزار شد، تیم آویژه صنعت با نتیجه 57 بر 79 از میهمان خود شیمیدر تهران شکست خورد. شیمیدر در کوارتر نخست با نتیجه 15 بر 5 به پیروزی رسید. آرمان زنگنه با 20 امتیاز، 3 ریباند و 3 پاس گل، موثرترین بازیکن شیمیدر و صالح فروتن با 15 امتیاز، 12 ریباند و 2 پاس گل، موثرترین بازیکن آویژه صنعت بودند.

در بازی دیگر که در سالن آزادی تهران برگزار شد، تیم‌های نظامی لیگ به مصاف هم رفتند که تیم نیروی زمینی با نتیجه 77 بر 73 میهمان خود پدافند دزفول را شکست داد. پیام کیانی 29 امتیاز،‌8 ریباند و 3 پاس گل و رضا رنجبر 17 امتیاز، 12 ریباند و 3 پاس گل برای نیروی زمینی داشتند. ابراهیم بیگی هم 22 امتیاز و 9 ریباند برای رعد پدافند داشت.

در بازی سوم هفته نهم، تیم نفت آبادان که هفته گذشته از پتروشیمی شکست خورده بود با نتیجه 89 بر 79 میهمان خود شهرداری گرگان را در سالن 17 شهریور آبادان شکست داد. محمد حسن‌زاده 18 امتیاز و 12 ریباند، سعید داورپناه 27 امتیاز مهدی مرادی 17 امتیاز برای نفت و عدنان دورقی 23 امتیاز و 6 ریباند برای شهرداری گرگان به نام خود ثبت کردند.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه