همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

نساجی در مسیر دیگر تیم‌های شمالی قرار گرفت

نیمکت متزلزل!

تیم فوتبال نساجی در روزهایی که همچنان بدون مربی سپری می‌کند، همان راهی را در پیش گرفته که دیگر تیم‌های شمالی با آن مواجه بودند؛ بی‌ثباتی روی نیمکت فنی!

نیمکت متزلزل!

به گزارش پیروزی، تیم های شمالی فوتبال کشورمان بیش از هر زمان دیگری برای حفظ جایگاه خود نسبت به سایر باشگاه های لیگ برتری تلاش می کنند اما یکی از مهم‌ترین مشکلات این تیم‌های نبود ثبات روی نیمکت فنی این تیم هاست. سپیدرود رشت در ابتدای فصل، ملوان در گذشته و نساجی در زمره تیم‌های شمالی هستند که با مشکلاتی در کادر فنی خود روبه‌رو بوده‌اند. ملوانی‌ها هیچ گاه ثبات حضور مربیانشان را شاهد نبوده‌اند، سپیدرود هم تا پیش از حضور علی کریمی، با چالش مربیان متعددی مواجه بود و حالا نوبت نساجی است که راه و رسم دیگر تیم‌های شمالی را در پیش گرفته بگیرد و شرایطی مانند وضعیت گذشته تیم سپیدرود رشت را دنبال کند یا ممکن است در پایان هجدهمین دوره لیگ برتر به سرنوشت ملوان انزلی دچار شود.

این تیم در حال حاضر سرمربی مشخصی ندارد. جواد نکونام سرمربی سابق این تیم عملکرد قابل قبولی را در نیم فصل داشت اما ناگهان به دلیل مشکلات از حضور در این تیم استعفا داد. سرمربی این تیم هنوز معرفی نشده است و اخباری مبنی بر حضور محمد تقوی روی نیمکت این تیم شنیده می‌شود. بی شک نساجی‌ها در شرایط کنونی به حضور یک مربی خوب برای رسیدن به انسجام تیمی نیاز دارند تا بقایش را در لیگ برتر رقم بزنند. در فصلی که تمام تیم‌های بالای جدول به دنبال تثبیت جایگاه و کسب حداکثر امتیاز هستند، نساجی در بهترین زمان آماده‌سازی فرصت‌ها را از دست می‌دهد و در نبود سرمربی حتی تکلیف بازیکنان ورودی و خروجی آن هم مشخص نیست. 

نساجی با 16 امتیاز و اختلاف بسیار کم با تیم‌های رده پایین و بالای جدول در رده دهم قرار دارد. 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه