همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

حسین فرکی: لیست خروجی نداریم

سرمربی پیکان برای حضور قدرتمند این تیم در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر لیست خروجی ندارد و به دنبال آماده‌سازی شاگردانش برای بازگشت به جایگاه بالای جدول است.

حسین فرکی: لیست خروجی نداریم

به گزارش پیروزی، حسین فرکی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد تمرینات تیم پیکان عنوان کرد: یک هفته ای است که استارت کار زدیم. از شروع هفته تا پنچشنبه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. در این فرصت مقداری روی آمادگی بچه ها کار می کنیم تا بازیکنان به فرم طبیعی خود برگردند. در کنار این موضوع سعی داریم بازیکنان را بهتر بشناسیم و برای این کار بازی های تدارکاتی را پیش بینی کردیم. یک بازی با پارس جنوبی جم انجام دادیم و بازی های دیگری را در دستور کار خواهیم داشت. در کل باید بگویم در این مدت که تمرینات را زیر نظر گرفته ایم همه چیز خوب پیش می رود و بچه ها سعی و تلاش دارند تا پیکان را به جایگاه اصلی خود برسانند.

فرکی در مورد پیش بینی خود از رتبه پیکان در انتهای فصل عنوان کرد: رتبه پیکان در انتهای فصل قابل پیش بینی نیست. چیزی که الان باید به آن نگاه کنیم این است که بیشترین تلاش خود را به کار بگیریم تا پیکان را به موفقیت برسانیم. نیم فصل اول به هر دلیلی پیکان نتوانست آن طور که باید و شاید نتایج خوبی بگیرد. تلاش می کنیم  امتیازها را جبران و به جایگاههای بالای جدول فکر کنیم.

سرمربی پیکان در مورد لیست ورودی و خروجی تیمش اظهار کرد: لیست خروجی نداریم اما برای جذب بازیکنان در حال مذاکره و رایزنی هستیم. این را هم می‌دانیم که بازیکنان در بین نیم فصل به سختی تیم خود را عوض می‌کنند. اما ما تلاش خود را می کنیم تا پیکان را تقویت کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه