همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

رییس فدراسیون بوکس:

غیبت اعضای هیات رئیسه با هماهنگی بود

رئیس فدراسیون بوکس گفت: غیبت اعضای هیئت رئیسه در آخرین جلسه با هماهنگی بود و هیچ چیزی در خصوص استعفای این اعضا نشنیدم.

غیبت اعضای هیات رئیسه با هماهنگی بود

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس گفت: غیبت اعضای هیئت رئیسه در آخرین جلسه با هماهنگی بود و هیچ چیزی در خصوص استعفای این اعضا نشنیدم.

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم، ثوری در خصوص حضور آدام کوشیر، مدرس لهستانی فدراسیون جهانی بوکس در ایران اظهار داشت: مدرس فدراسیون جهانی بامداد روز گذشته(جمعه) وارد ایران شد و از امروز دوره‌های بازآموزی و استاژفنی را به مدت 8 روز برگزار خواهد کرد. قرار است در این استاژ فنی حدود 50 تا 55 مربی از سراسر کشور حضور داشته باشند و در دوره های تئوری، عملی، طراحی تمرین و اصلاح تکنیک و تاکتیک شرکت کنند.

وی در خصوص برگزاری مسابقات درون اردویی تیم ملی بزرگسالان در اواخر هفته گذشته گفت: در حال حاضر 42 بوکسور در اردوی تیم ملی حضور دارند و نیاز است به سمت حرکتی کنیم تا تعداد نفرات را نهایتا 20 تا 30 نفر تقلیل بدهیم. ما باید دو تیم خوب را برای حضور در مسابقات مجارستان و چابهار آماده کنیم و رفته رفته به سمتی حرکت کنیم تا برنامه های خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک طراحی کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص نفرات اعزامی به مسابقات مجارستان عنوان کرد: با توجه به صحبت‌هایی که در گذشته انجام دادیم، بسته تشویقی برای نفرات طلایی مسابقات قهرمانی کشور در نظرگرفتیم. بر اساس این سیاست تمامی قهرمانان این مسابقات به مسابقات مجارستان که 10 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد، اعزام خواهند شد.

ثوری در خصوص غیبت چهار عضو هیئت مدیره فدراسیون بوکس در آخرین جلسه هیئت رئیسه این فدراسیون گفت: نمی‌دانم بعضی‌ها به دنبال چه چیزی هستند، اما مطمئن باشید هیچ اختلافی در هیئت رئیس وجود ندارد. حسین نهرودی، سیامک صالحی و منوچهر مقصودی قبل از برگزاری جلسه هیئت رئیسه با من تماس گرفتند و اعلام کردند به دلیل مشکلات کاری امکان حضور در جلسه را ندارند. این نفرات حتی درخواست کردند اگر امکان دارد جلسه روز دیگری برگزار شود، اما با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته این امکان وجود نداشت.

وی در خصوص غیبت مهدی هویت هویت‌دوست و شایعه استعفای چهار عضو هیئت رئیسه اظهار داشت: ایشان عضو علی البدل هیئت رئیسه فدراسیون بوکس هستند و با منوچهر مقصودی همراه بودند و خواستار جابه جایی روز برگزاری جلسه هیئت رئیسه بودند. سیامک صالحی نیز قبل و بعد از جلسه با من تماس گرفت و مشکلی وجود ندارد. در خصوص شایعه استعفای این نفرات نیز هیچ اطلاعی ندارم.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص نقش هیئت رئیسه فدراسیون بوکس در تصمیم گیری‌ها گفت: ما هیئت رئیسه نسبتا قوی و تاثیرگذاری داریم. رستمی، معاون گردشگری مناطق آزاد کشور است و ایشان کل هزینه‌های مسابقات چابهار را با توجه به رویکرد این منطقه متقبل کردند. یوسفی دیگر عضو هیئت رئیسه است که تا به حال 5 عضو تیم ملی را استخدام کرده است و قرار است در آینده سایر ملی‌پوشان اصلی تیم ملی بوکس را نیز استخدام کنند. هاشمی نیز  از لحاظ فکری کمک بزرگی برای ما است. تمام مسائل فدراسیون بوکس در هیئت رئیسه مطرح می‌شوند و مصوبه اجرای آن صادر می‌شود.

ثوری در خصوص راه‌اندازی مجدد لیگ بوکس عنوان کرد: مطمئن باشید سال آینده لیگ را مجددا برگزار خواهیم کرد. با توجه به اینکه در 6 ماه نخست سال آینده برنامه های فشرده‌ای در تیم ملی داریم و تمام مسابقات گزینشی المپیک پیش روی ما قرار دارد، در نیمه نخست سال امکان برگزار لیگ را نداریم، اما در نیمه دوم سال آینده قطع به یقین لیگ بوکس را راه اندازی خواهیم کرد.

وی در خصوص حضور پدرو سالگادو، مربی کوبایی تیم جوانان گفت: قرار است این مربی کوبایی 10 بهمن ماه به ایران بیاید تا کار خود را با تیم جوانان آغاز کند. همچنین علاقمند هستیم از حضور مربیان تیم‌های اول تا سوم مسابقات کشور جوانان به عنوان دستیاران این مربی کوبایی استفاده کنیم و قرار است این موضوع را در جلسه شورای فنی مطرح کنیم تا در صورت موافقت این کار را انجام بدهیم.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه