همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

پایان کار فریرا با السد و دنیای مربیگری

ژاوی سرمربی رقیب پرسپولیس می‌شود

سرمربی پرتغالی السد قطر در پایان فصل از این تیم و دنیای مربیگری خداحافظی می کند.

ژاوی سرمربی رقیب پرسپولیس می‌شود

به گزارش پیروزی، روزنامه الرایه قطر خبر داد که اسلوالدو فریرا اعلام کرد که در پایان این فصل از دنیای مربیگری خداحافظی می کند.

  سرمربی پرتغالی السد در بخشی از مصاحبه بلند خود با رادیو مونت‌کارلوی فرانسه گفته است: 20 سال پیش با وجود شرایط جسمانی خود پیشنهادهای زیادی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس داشتم اما ترجیح دادم در اروپا مربیگری کنم. 

سرمربی تیم السد قطر ادامه داد: پس از 3 سال مربیگری در فوتبال پرتغال پیشنهادی از مصر دریافت کردم و سرمربی تیم الزمالک شدم. با این تیم پس از 11 سال توانستیم برای نخستین‌بار جام قهرمانی لیگ مصر را کسب کنیم. پس از آن به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه الزمالک مصر را ترک کردم. در ماه نوامبر سال 2015 میلادی پیشنهاد تیم السد قطر را پذیرفتم و امیدوارم در 7 هفته باقی‌مانده تا پایان لیگ ستارگان قطر جام قهرمانی را بتوانم برای نخستین‌بار به دست آورم.

فریرا افزود: پس از 5 ماه قراردادم با السد و دوران مربیگری‌ام پایان خواهد یافت. تصمیم سختی است اما همانند بازیکنی هستم که دوست ندارد وارد دوران بازنشستگی شود. 72 سال دارم و از 45 سال پیش تاکنون بدون وقفه در فوتبال کار می‌کنم.

ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا و کنونی السد با توجه به اینکه مدرک مربیگری اش گرفته است، گزینه اصلی هدایت السد پس از فریرا است.

السد یکی از رقبای پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است. تقابل فریرا با برانکو آخرین بازی های او در دوران مربیگری خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه