همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

در پاسخ به شبهه ها درباره قرار بر سر علیپور

گرشاسبی: قرار ما شفاهی و منوط به رضایت باشگاه و سرمربی و بازیکن بود

مدیرعامل پیشین پرسپولیس گفت: درباره علیپور توافق کتبی با ریزه اسپور نداشتیم و صحبت های شفاهی هم در حد قول و قرار برای انجام این مساله نبود.

گرشاسبی: قرار ما شفاهی و منوط به رضایت باشگاه و سرمربی و بازیکن بود

به گزارش پیروزی، پس از تلاش اخیر باشگاه ریزه اسپور برای جذب علی علیپور این سوال مطرح بود که آیا پرسپولیس برای انجام این مساله تعهدی داده است یا نه؟ دراین ارتباط ابهام هایی هم در بعضی رسانه ها و در شبکه های اجتماعی مطرح شده بود.در این میان، نماینده های باشگاه ترکیه ای هم چنین ادعایی نداشتند و آن چه شنیده شد این بود که آن ها بر اساس یک قول شفاهی جلو آمده اند تا شانس خود را امتحان کنند.
در این ارتباط قبل از هر چیز می توان به سند رسمی اشاره کرد که همان زمان حمید رضا گرشاسبی در کنفرانس خبری آن را به رویت خبرنگاران رسانده بود و چنین مطلبی در آن دیده نمی شد.  در این باره، سراغ خود گرشاسبی هم رفتیم که وی به پیروزی گفت: در قالب سند رسمی و مکتوب که چیزی وجود ندارد.

 ماجرا این بود که آن ها خواهان علی علیپور بودند. ما هم گفتیم؛ در این مقطع که هنوز از جذب بازیکن محروم هستیم و هر صحبتی منتفی است. پنجره هم باز شود ما که نمی توانیم از طرف بازیکن قول بدهیم پس شما باید جلب رضایت بازیکن را خودتان انجام بدهید و همه این ها در صورتی است که سرمربی تیم موافقت کند. بعد از این دو مورد نوبت به بحث حق و حقوق باشگاه می رسد. در واقع همان روالی که برای هر بازیکنی در هر باشگاهی وجود دارد، مطرح شد. در کل مساله خاصی نیست که بخواهد باعث نگرانی باشد.
انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه