همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا

هانگ سئو:نتیجه خوب را باید از بازی سوم کسب کنیم/ می توانستیم در نیمه اول تساوی را حفظ کنیم

سرمربی تیم فوتبال ویتنام گفت: در مدت زمان کوتاهی توانستیم تجربه خوبی را برای بازی با تیم های قدرتمند نظیر ایران کسب کنیم.

هانگ سئو:نتیجه خوب را باید از بازی سوم کسب کنیم/ می توانستیم در نیمه اول تساوی را حفظ کنیم

به گزارش پیروزی، هانگ سئو پس از باخت تیمش مقابل ایران در نشست خبری اظهار داشت:امروز ما توانایی جلوگیری از خط حمله قدرتمند و بازی محکم ایران را نداشتیم. به آنها تبریک می گویم. در مدت زمان کوتاهی توانستیم تجربه خوبی را برای بازی با تیم های قدرتمند نظیر ایران کسب کنیم. باید بدانیم تیم ما جوان است و میتواند در آینده بهتر از این ها نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد:ما باید در بازی آخرمان مقابل یمن حداکثر امتیاز را بگیریم. می خواهیم تواناییهایمان را بروز دهیم و بازی خودمان را نشان دهیم. باید بهترین بازی را انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ویتنام درباره قدرت ایران گفت:بله آنها تیم خیلی خوبی هستند. در این بازی هم قدرت بالای خودشان را نشان دادند و کار را برای ما سخت کرده بودند.

سئو درباره گل های دریافتی تیمش تاکید کرد:گاهی اوقات گل هایی که می خورید روی اشتباهاتی است که بازیکنان انجام می دهد و نمی توان خرده ای گرفت. فوتبال است و این اشتباهات می تواند طبیعی باشد. به هر حال باید فکری برای بازی آینده مان کنیم. چون می خواهیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم. خودمان هم می دانیم در این بازی اشتباهاتی داشتیم که بازنده شدیم.

وی با اشاره به تغییر سیستم ویتنام در نیمه دوم افزود: من نگاهم نسبت به قدرت بالای سیستم بازیکنان ایران منفی نیست. می توانستیم در نیمه نخست هم با نتیجه صفر بر صفر بازی را تمام کنیم اما این اتفاق نیفتاد تا ما نتوانیم با تساوی به رختکن برویم. شرایط ما در نیمه دوم کمی بهتر شد اما باز هم گل خوردیم و این بد بود.

سرمربی تیم ویتنام در پایان یادآور شد: ما باید از بازیکنان ممکن خودمان برای دیدار سوم استفاده کنیم. دو بازی قبلی را باخته این و باید ریکاوری خوبی روی بازیکنان انجام دهیم تا نتیجه خوبمان را برای بازی سوم کسب کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه