همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

هوای اصفهان، نگرانی حریف آسیایی ذوب‌آهن

تیم فوتبال باشگاه الکویت حریف ذوب آهن ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا وارد اصفهان شد.

هوای اصفهان، نگرانی حریف آسیایی ذوب‌آهن

به گزارش پیروزی، تیم الکویت با 24 بازیکن به اصفهان سفر کرده است و در بدو ورود در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی این شهر مورد استقبال نمایندگان باشگاه ذوب آهن میزبان خود قرار گرفت. 
این تیم قرار بود روز شنبه وارد اصفهان شود اما به دلیل مشکلاتی که برای رزو هتل محل اقامت این تیم بوجود آمد، این سفر با 24 ساعت تاخیر انجام شد. 
عمر الزامل، هماهنگ کننده تیم الکویت با اشاره به اینکه این تیم فردا در ورزشگاه فولاد شهر محل برگزاری مسابقه، تمرین می کند بیان کرد: هوای اصفهان سرد است و بازیکنان الکویت به چنین آب و هوایی عادت ندارند. امیدواریم وضعیت آب و هوای اصفهان بر آمادگی بازیکنان الکویت تاثیرگذار نباشد. 
دیدار تیم های ذوب آهن ایران و الکویت کویت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد. تیم فوتبال الکویت سه شنبه هفته گذشته در اولین دیدار خود در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا با نتیجه 3 بر 2 مقابل تیم الوحدات اردن به پیروزی رسید. 
برنده دیدار تیم های ذوب آهن ایران و الکویت کویت در مرحله بعدی رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا باید 30 بهمن با الغرافه قطر دیدار کند. 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه