همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

قائم‌مقام باشگاه نساجی: یک امتیاز از تراکتور پرستاره برای ما خوب بود

داور صحنه‌های 50-50 را به نفع آنها سوت می‌زد

قائم‌مقام باشگاه نساجی نسبت به بیانیه اعتراض آمیز تراکتورسازی برای اشتاهات داوری در دیدار با نساجی واکنش نشان داد. 

داور صحنه‌های 50-50 را به نفع آنها سوت می‌زد

به گزارش پیروزی، محمد کاظمی در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز که با تساوی دو تیم به پایان رسید اظهار کرد: به نظرم بازی خوبی بود و کسب یک امتیاز از تراکتورسازی با این همه بازیکن برای ما نتیجه قابل قبولی بود. هر چند که می‌توانستیم در این بازی پیروز باشیم.

وی در مورد اشتباهات داوری در این بازی و اعتراض تراکتورسازی به تصمیمات داور گفت: اشتباهات داوری همیشه وجود دارد. واقعیت این است که سیدعلی هفته پیش هم داور بازی پرسپولیس بود و در مجموع داور باتجربه‌ای است، ولی روند قضاوت او در بازی با تراکتورسازی به شکلی بود که هر دو تیم معترض بودند. داور دور کاپیتان‌های تراکتورسازی حصار کشیده بود و به محض اینکه روی آنها کوچکترین خطایی صورت می‌گرفت سوت می‌زد. به نظرم داور گاهی اوقات ۵۰ - ۵۰ را هم به نفع حریف زد و برای ما نگرفت. چندین بار به داور چهارم اعتراض کردیم که توضیح دهد، اما ما قانع نشدیم تا اینکه آن صحنه رخ داد.

قائم‌مقام باشگاه نساجی تاکید کرد: تراکتوری‌ها معتقد بودند در آن صحنه پنالتی رخ داده، اما واقعیت این است که من چیزی ندیدم، چون نیمکت نشینان ما از جای خود بلند شدند. اگر پنالتی بوده و داور آن را اعلام نکرده این اولین اشتباه داوری در فصل جاری به نفع نساجی بوده است. داور بازی در دقیقه ۹۳ هم برای ما پنالتی نگرفت و نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفت. در مجموع فکر می‌کنم در طول بازی ما بیشتر ازداوری ضرر کردیم تا تیم تراکتور سازی. به نظرم باید یک فکر اساسی به حال داوری کشور شود تا دیگر شاهد اشتباهات آنها در هیچ بازی نباشیم. امیدوارم که ما اشتباه کنیم، ولی اگر تراکتوری‌ها معتقدند که پنالتی بوده حتما آنها چیزی دیده‌اند که ما ندیدیم.

کاظمی درباره بازی بعدی مقابل پارس جنوبی عنوان کرد: در نیم فصل دوم هیچ بازی راحتی نداریم، ولی از نظر مهره‌ای تراکتورسازی بهتر از پارس جنوبی است. هر چند پارس جنوبی هم تیم بسیار خوبی است و تقریبا جزو بالا نشینان جدول به حساب می‌آید و قطعا آنها را دست کم نمی‌گیریم چون تک امتیاز‌ها در پایان فصل می‌توانند تعیین کننده باشد. امیدوارم با روند خوبی که تیم ما پیدا کرده بتوانیم سه امتیاز کامل از بازی با پارس جنوبی را بگیریم چون ما چیزی از حریفان کم نداریم تراکتورسازی هم یکی از پرهزینه‌ترین تیم‌ها در لیگ برتر بوده، ولی ما در این بازی هم پا پس نکشیدیم و حتی در دقایقی برتری هم داشتیم.

وی در پایان در مورد جذب مهاجم ازبکستانی برای نساجی خاطر نشان کرد: در بخش مالی در حال مذاکره با این بازیکن و مدیر برنامه‌های او هستیم و امیدوارم که این بازیکن را جذب کنیم. البته ما امیدواریم که عباس‌زاده به تمرینات برگردد چراکه با آمدن او دیگر نیازی به مهاجم خارجی هم نداریم و خط حمله ما با حضور عباس‌زاده، نظری و جعفری خیلی بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه