همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

اشتباهی که سرنوشت سپیدرود را تغییر داد

شاید اگر اشتباه گلر سپیدرود نبود آن شکست تلخ و سنگین در هفته هفدهم لیگ برتر برابر سپاهان رقم نمی خورد و شاگردان علی کریمی می توانستند مقاومت بیشتری نشان دهند.

اشتباهی که سرنوشت سپیدرود را تغییر داد

به گزارش پیروزی، در هفته هفدهم لیگ برتر سپیدرود در حالی در خانه سپاهان به مصاف این تیم رفت که مقاومت ۴۵ دقیقه ای سپیدرودی ها این امید را در دل هوادارنشان زنده کرد که بتوانند با دشت یک امتیاز شیرین از نصف جهان به بقا در لیگ برتر امیدوار باشند.

همه چیز هم طبق روال و برنامه پیش می رفت؛ حملات سپاهان روی هوا خنثی می شد و روی زمین هم به علت تعدد بازیکنان حریف تمام راه ها بسته شده بود. تا اینکه در دقیقه ۴۷ مسابقه اشتباه کوروش ملکی تمام زحمات و آرزوهای جادوگر و تیمش را نقش برآب کرد. سانتری به داخل محوطه جریمه انجام شد و ملکی برای در اختیار گرفتن آن بیرون آمد. موقعیتی بسیار ساده که هیچ خطری نداشت. اما با اشتباه این گلر توپ از دستان او در رفت و علی قربانی دروازه خالی سپیدرود را باز کرد تا طلسم گلزنی‌ آن‌‌ها بشکند.

 اشتباهی که سرنوشت کریمی را تغییر داد  شاید اگر اشتباه گلر سپیدرود نبود آن شکست تلخ و سنگین در هفته هفدهم لیگ برتر برابر سپاهان رقم نمی خورد و شاگردان علی کریمی می توانستند مقاومت بیشتری نشان دهند.

بعد از این گل بازیکنان سرخپوش برای جبران نتیجه از هم بازتر شدند و در صدد حمله به سپاهان بودند. اما باز هم بازیکنان قلعه نویی با اتکا به تجربه و کیفیت خود روند بازی را در دست گرفتند و توانستند گل های دوم و سوم را به ثمر رسانده و به صدر جدول مسابقات برسند.

سپیدرود هم با ۱۱ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد و روز به روز بیشتر به سقوط نزدیک می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه