همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

شیری مطمئن‌ترین خرید برانکو/ مهدوی‌کیا جدید به پرسپولیس آمده؟

اگر قیاس عجیبی نباشد، شیری می‌تواند با ادامه همین روند راه مهدی مهدوی‌کیا را در پرسپولیس پیش بگیرد.

شیری مطمئن‌ترین خرید برانکو/ مهدوی‌کیا جدید به پرسپولیس آمده؟

به گزارش خبرنگار پیروزی، پرسپولیس بعد از آغاز نیم فصل دوم در سه بازی به میدان رفته است. یک بازی در جام حذفی و دو بازی در لیگ. نکته مهم این سه بازی حضور بازیکنان جدید پرسپولیس بوده است. شیری، شریفی، ترابی، بودیمیر، کریمی و رفیعی بازیکنان جدید پرسپولیس بوده‌اند که در این بازی‌ها به زمین رفته‌اند.

در بین بازیکنان جدید، مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس عملکرد خوبی داشته و به بهترین شکل توانسته خودش را با ترکیب و سیستم برانکو هماهنگ کند. شیری در این سه بازی به بهترین شکل در پست دفاع راست به میدان رفته و هم در دفاع و هم در حمله بازیکن اثر گذاری بوده است. در ضمن شیری در بازی با فولاد هم پاس تک گل پرسپولیس را ارسال کرد.

به نظر می‌رسد شیری مهره گم‌شده پرسپولیس باشد و سرخپوشان بعد از مدت‌ها صاحب یک مدافع راست کلاسیک و اثرگذار شده‌اند. شیری به خوبی می‌تواند جای صادق محرمی را در ترکیب پرسپولیس پر کند و به یکی از مهمترین بازیکنان برانکو تبدیل شود. این در شرایطی است که شیری گلزن هم هست و می‌تواند روی ضربات ایستگاهی و شوت‌های از راه دور برای پرسپولیس گلزنی کند.

اگر قیاس عجیبی نباشد، شیری می‌تواند با ادامه همین روند راه مهدی مهدوی‌کیا را در پرسپولیس پیش بگیرد. شیری از آن دست بازیکنان است که می‌تواند زیر نظر برانکو به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه