همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

بعد از پرسپولیس و تراکتورسازی

پای استقلال به جدال بیانیه‌ها باز شد

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به آنچه تاثیر گذاری بر روند دیدار با تراکتور است، هشدار داد.

پای استقلال به جدال بیانیه‌ها باز شد

به گزارش پیروزی، باشگاه استقلال نیز بعد از دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای نسبت به برخی اتفاقات و تاثیر گذاری بر روند مسابقات در خارج از زمین هشدار داد.

در این بیانیه که صبح روز سه شنبه روی خروجی سایت این باشگاه قرار گرفت تا به عنوان موضع گیری رسمی باشگاه شناخته شود، آمده است:

مسابقه تیمهای استقلال و تراکتورسازی به عنوان ۲ تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران، همواره از جذابیت های خاصی برخوردار بوده و به عنوان یکی از رویارویی های جذاب لیگ برتر شناخته میشود. این ۲ تیم ریشه دار فوتبال ایران روز جمعه مقابل یکدیگر قرار میگیرند که این مسابقه به هیچ وجه نباید تحت تاثیر اتفاقات اخیر فوتبال ایران و حواشى بوجودآمده قرار گیرد. به نظر می‌رسد برخی جریان‌ها در حال شکل گیری است تا فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مسئولان برگزاری مسابقات، کمیته داوران و ... برای دیدار روز جمعه تحت تاثیر و‌ فشار قرار بگیرند. باشگاه استقلال همواره احترام ویژه و بالایی برای باشگاه بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی و هواداران پرشور آن قایل است. تردیدی نیست که باشگاه استقلال براساس مکتب خود که همواره احترام به حریف و هوادارانش را سرلوحه خود قرارداده، پا به دیدار با تراکتورسازی می‌گذارد و یقینا هواداران بافرهنگ، پرشور و میهمان نواز تراکتور نیز جز این نگاهی نخواهند داشت.

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار دارد به هیچ وجه تحت تاثیر جوسازی‌ها و‌ اتفاقات اخیر قرار نگیرند و همچنین نظارت خاصی از جنبه های گوناگون روی این دیدار داشته باشند تا استقلال و تراکتور‌سازی در کمال آرامش در دیداری جوانمردانه مقابل یکدیگر قرار بگیرند.  باشگاه استقلال همیشه و در همه حال به سلامت و توانمندى جامعه داوری کشور باورداشته و اطمینان دارد این قشر شریف و رکن اساسى فوتبال  تحت تاثیر جوسازیها قرار نخواهند گرفت.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه