همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

کاری به دیگر تیم‌ها نداریم، حق خودمان را بدهید

خمارلو: برخی تیم‌ها ۲ هفته استراحت می‌کنند، آن‌وقت به ما می‌گویند تیم حکومتی!

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:مردم خودشان فوتبال را می‌فهمند و برنامه‌ای را که برای ما طرح کرده اند را دیده اند. من نمی‌دانم فشردگی بازی‌ها برای چیست و ابتدا جواب ما را بدهند.

خمارلو: برخی تیم‌ها ۲ هفته استراحت می‌کنند، آن‌وقت به ما می‌گویند تیم حکومتی!

به گزارش پیروزی، پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان دیدار تیم‌های نساجی مازندران و پرسپولیس تهران (جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷) بیان کرد: اگر در مورد تغییر زمان بازی صحبت کنیم، تیم حکومتی می‌شویم. بازی تیم‌های دیگر لغو یا جابجا می‌شود، آب از آب تکان نمی‌خورد و هیچ کسی حرف نمی‌زند، اما برای تیم ما، ۲ روز پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا که به هیچ نحوی نمی‌شود، بازی را برگزار کرد و لغو شد، می‌گویند، از منافع خاصی استفاده می‌کنند.

او افزود: مردم خودشان فوتبال را می‌فهمند و برنامه‌ای را که برای ما طرح کرده اند را دیده اند. من نمی‌دانم فشردگی بازی‌ها برای چیست و ابتدا جواب ما را بدهند.  

خمارلو ادامه داد: بازی پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا که پرسپولیس حضور داشت و  لغو شد، زیرا راهی جز این نبود، ما تیم حکومتی شدیم، اما برای برخی تیم‌ها به دلیل حضور در پلی آف آسیا بازی‌ها لغو و جابجا می‌شوند، اما هیچ کس حرفی نمی‌زند و آب از آب هم تکان نمی‌خورد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره بیانیه باشگاه استقلال گفت: ما کاری به بیانیه باشگاه‌های استقلال، تراکتورسازی و ... نداریم. همه تیم‌ها محترم هستند و ما نیز دنبال حق خودمان هستیم. نمی‌خواهیم حق دیگران را بگیرند و به ما بدهند، اما حداقل حق مان را پایمال نکنند. باید در چارچوب هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا با برنده پلی آف رو در رو شویم، سپس با اتوبوس به قائمشهر برویم و برای بازی نساجی برگردیم و خیلی سریع به قطر برویم و با السد رو در رو شویم.

وی در پایان گفت: السد شاکله اصلی تیم ملی قطر که قهرمان جام ملت‌ها شده، است و امیدواریم پس از این صحبت‌ها نگویند که پرسپولیس تیم حکومتی و از امکانات و شرایط خاصی برخوردار است.

خمارلو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه کسی با علیرضا بیرانوند تماس گرفته و به او بیان کرده که بازی لغو شده است، خاطرنشان کرد: من نمی‌دانم چه کسی به علیرضا بیرانوند زنگ زده و باید از خود بازیکن پیگیری کنید.

گفتنی است، پیش از آغاز دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد، یک نفر با بیراوند تماس گرفته و به او بیان کرد که بازی ۲ تیم لغو می شود که این موضوع سبب ایجاد حاشیه در کاروان پرسپولیس شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه