همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

درویش: دلمان به علی دایی گرم است

مدیر عامل باشگاه فوتبال سایپا امیدوار است به پشتوانه علی دایی در برابر تیم هایی که دلارهای زیادی خرج می کنند پیروز شوند.

درویش: دلمان به علی دایی گرم است

به گزارش پیروزی، رضا درویش، در پایان دیدار سایپا مقابل مینورا پنجاب، درباره پیروزی تیمش گفت: با تیم های خوب آسیایی فاصله دارد و با وجود اینکه زمین هم نسبت به بارندگی شب های گذشته هم شرایط مساعدی نداشت سایپا خوب کار کرد و انشاالله این پیروزی مقدمه ای برای پیروزی در قطر باشد. 

درویش درباره مشکلات مالی تیمش عنوان کرد: وقتی وضعیت اقتصادی جامعه خوب نباشد بالطبع شرایط سایپا هم مساعد نیست. اگر شما تیم نیم بند هند را نگاه کنید می بینید که 9 بازیکن خارجی در این تیم حضور دارند. حالا اگر به لیست بازیکنان الریان که نگاهی بیندازید یقینا هر یک از بازیکنان این تیم به اندازه کل تیم سایپا هزینه و قراردادشان است. اما ما با بضاعتی که داریم تکیه به آقای دایی داریم که از توانایی ها و اسمش بهترین بهره را خواهیم برد. حضور آقای دایی به جوان ها انگیزه می دهد تا خودشان را برای مسابقات آماده  کنند. بازیکنانی که در این بازی حضور داشتند از بین جوانان و امیدهایمان بودند که تازه به تیم اضافه شدند و همین موضوع ما را خوشحال می کند. البته بضاعت تیم سایپا همین است. 

مدیرعامل سایپا درباره بازی مرحله بعدی این تیم مقابل الریان قطر گفت: ما می رویم که برنده شویم، هر کسی درهر مسابقه ای حضور پیدا می کند می خواهد که برنده شود و ما هم در قطر با توانایی آقای دایی این را اثبات خواهیم کرد که هدفمان برنده شدن در این مسابقه است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه