همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

سرمربی پنجاب: خوش شانس بودیم که جلوی تیم دایی بازی کردیم

دایی: خیلی برتر از تیم پنجاب بودیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا معتقد است شاگردانش از حریف هندی برتر بودند. 

دایی: خیلی برتر از تیم پنجاب بودیم

به گزارش پیروزی، تیم فوتبال سایپا امروز سه شنبه موفق شد در مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه شهدای شهر قدس با چهار گل پنجاب هندوستان را شکست بدهد و راهی مرحله پلی آف شود. علی دایی بعد از پایان این مسابقه بااشاره به کیفیت پایین زمین مسابقه به خاطر بارندگی اظهار کرد: شرایط بازی طوری بود که در نیمه اول می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. در نیمه دوم هم حریف فقط یک ربع بازی را در اختیار داشت.

دایی درباره اینکه سرمربی پنجاب اعلام کرد داور باید یک پنالتی برای تیم هندی اعلام می کرد، اظهار کرد: در محوطه جریمه ما اتفاقی نیفتاد که پنالتی باشد. برای تمام حریفانمان احترام قائلیم ولی خیلی برتر از تیم پنجاب بودیم.

دایی در پاسخ به سئوالی مبنی بر رویارویی سایپا با الریان قطر در مرحله پلی آف، گفت: الریان با تیم پنجاب قابل مقایسه نیست. هنوز شناخت کافی از الریان نداریم. یک فیلم از ۵۰ روز پیش الریان در اختیار داریم. آنها یک مسابقه در پیش دارند که فیلم آن مسابقه را هم آنالیز می کنیم.

 

داور یک پنالتی برایمان می گرفت بهتر بود!

سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند هم بعد از باخت به سایپا در لیگ قهرمانان آسیا از علی دایی به عنوان بت آسیا یاد کرد و گفت: بازیکنان ما خوب بازی کردند. سایپا تیم فیزیکی بود. اگر داور برایمان یک پنالتی اعلام می کرد بهتر بود.

ساچین پاداجی از تجربه رویارویی با علی دایی به عنوان یک تجربه خوب یاد کرد و افزود: خوش شانس بودیم که جلوی تیم او بازی کردیم چون دایی بت آسیا است.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه