همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

ضرر اقتصادی استقلال خوزستان از انتقال دلفی

بسیاری از رسانه‌ها از انتقال بوسف دلفی به شارلوا انتقاد می‌کنند آن هم به این دلیل که حق رشد این بازیکن به باشگاه استقلال خوزستان پرداخت نشده است.

ضرر اقتصادی استقلال خوزستان از انتقال دلفی

به گزارش پیروزی، انتقال دلفی ابهاماتی به جا گذاشته است چراکه منابع خبری می گویند استقلال خوزستان تنها 100 هزار دلار از آن درآمد داشته است و این در حالی است که طبق محاسبات صورت گرفته باشگاه باید 270 هزار دلار هم به عنوان حق رشد از بلژیکی ها دریافت می کرد.

باشگاه شارلوای بلژیک همچنان از خرید بازیکنان و استعداد‌های فوتبال ایران سود کلانی به جیب می‌زند. بعد از خرید کاوه رضایی، علی قلی زاده و امید نورافکن، حالا نوبت به یونس دلفی رسیده است. این باشگاه توانست بازیکن مستعد و گلزن استقلال خوزستان را جذب کند. این انتقال، اما ابهاماتی به جا گذاشته است چراکه منابع خبری می‌گویند استقلال خوزستان تنها ۱۰۰ هزار دلار از آن درآمد داشته است. این در حالی است که طبق محاسبات صورت گرفته باشگاه باید ۲۷۰ هزار دلار هم به عنوان حق رشد از باشگاه شارلوا دریافت می‌کرد. این رقم بسیار قابل توجه است و می‌تواند در شرایط مالی خراب فوتبال ایران به باشگاهی مثل استقلال خوزستان کمک زیادی کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه