همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

وکیل فروزان پاسخ نماینده ارومیه را داد

صحبت‌هایتان شبیه جوسازی سیاسی علیه یک بازیکن ورزشی است

علی اکبر قاضی‌زاده، نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای مدعی شده است که فدراسیون فوتبال باید با توجه به سابقه فروزان مانع از بازی او می‌شده که با واکنش وکیل این بازیکن مواجه شد.

صحبت‌هایتان شبیه جوسازی سیاسی علیه یک بازیکن ورزشی است

به گزارش پیروزی، محسن فروزان که بعد از دیدار مقابل سپیدرود با اتفاقات حاشیه‌ای مواجه شده اکنون مقابل یک اتهام ویژه از سوی مقام سیاسی قرار گرفته است. مصطفی سلیمانی، وکیل این بازیکن درباره اتهامی که قاضی پور به موکلش زده، بیانیه‌ای منتشر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «آقای قاضی‌پور نماینده محترم مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هستند که در حوزه کاری خودشان بسیار متخصص‌اند ولی ما باید این موضوع را همیشه در نظر داشته باشیم که هرکسی در مورد تخصص خودش صحبت کند و اگر هرکدام از ما بخواهیم در حوزه‌ای که دانش و تخصصی در آن نداریم اظهار نظر کنیم بدون شک اشکالات زیادی پدید می‌آید و اگر یکی مثل محسن فروزان هم بخواهد در مورد سیاست نظر بدهد حرف‌های او کارشناسی و صحیح نیست. ایشان در نامه خود عنوان کرده‌اند که شرط‌بندی محسن فروزان مسجل شده و در این شرایط فدراسیون فوتبال نباید اجازه ثبت قرارداد او را می‌داده است که این صحبت‌ها به نظر شبیه به یک پروپاگاندا و جوسازی سیاسی می‌ماند که به منظور تخریب چهره یک بازیکن ورزشی صورت گرفته است. تا این لحظه هیچ مساله‌ای در مورد شرط ‌بندی محسن فروزان حتی مطرح نشده است که بخواهد رسیدگی شود و مورد تایید قرار بگیرد و مسجل شود که فدراسیون فوتبال بخواهد با استناد به آن مانع فعالیت ورزشی فروزان شود و نمی‌دانم ایشان با کدام سند و مدرک این صحبت‌ها را مطرح کرده است. من به نوبه خود این را یک وظیفه می‌دانم که از موکل خودم در قبال این نوع اتهامات بی‌پایه و اساس دفاع کنم تا مانع گسترش چنین رفتاری در خصوص چهره‌های ورزشی شوم. محسن فروزان یکی از برترین گلرهای ایران است و تا این لحظه آمار هفت بازی پیاپی بدون گل خورده در فصل هجدهم توسط او به ثبت رسیده و این رفتارها در قبال یک بازیکن ارزشمند را درست نمی‌دانم. خواهشمندم هرکسی با توجه به جایگاه خود در جامعه در قبال آن مسئولیت سنگینی که بر دوش دارد را مورد توجه قرار دهد.»

قاضی‌پور روز گذشته در نامه‌ای فوری و ویژه به فدراسیون فوتبال، طبق سند منتشر شده زیر، خواهان ورود به ماجرای مبهمی که در ارتباط با شرطبندی همسر فروزان مطرح شد.

وکیل فروزان پاسخ نماینده ارومیه را داد   علی اکبر قاضی‌زاده، نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای مدعی شده است که فدراسیون فوتبال باید با توجه به سابقه فروزان مانع از بازی او می‌شده که با واکنش وکیل این بازیکن مواجه شد.انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه