پرسپولیس ایران 0 – 1 الدوحیل قطرشکستی حاصل خوش خدمتی AFC به قطری ها

0 18

تیم فوتبال پرسپولیس ایران از ساعت 18:30 به میزبانی کشور قطر در قالب بازی های دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدوحیل رفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این بازی به شرح زیر است:

هفته پنجم(دور برگشت) لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰-۲۰۱۹، دوشنبه ۱۳۹۹/۶/31

ورزشگاه:شهر آموزش دوحه 

داور:عظیم موف عزیز

کمک‌ها: سرازیت دینوف رسلان – عثمانوف آلی شهر/داور چهارم: ایلیگیز تانتاشف

اخطار:

  • پرسپولیس:شجاع خلیل زاده(26)
  • الدوحیل:لوییز جونیور (دقیقه 21)/رامین رضاییان(دقیقه90)/محمد احمد البکری(5++90)

اخراج:

 

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس ایران:حامد لک، سید جلال حسینی(دقیقه 71 امید عالیشاه)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا(دقیقه 71 علی شجاعی)، میلاد سرلک(دقیقه 65 احمد نوراللهی)، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر(دقیقه 65 آرمان رمضانی) / سرمربی : یحیی گل محمدی

 

ترکیب تیم فوتبال الدوحیل: محمد احمد البکری، مهدی بن عطیه، احمد یاسر، لوئیز جونیور، ادمیلسون جونیور(دقیقه 74 اسماعیل محمد)، کریم بوضیاف(دقیقه 75 خالد محمد)، عبدالله الاحرک(دقیقه 87 علی عفیف)، سلطان البریک، المعز علی، دودو ادواردو رودریگوئز و رامین رضائیان/سرمربی:ولید رگراگی

 

لحظات حساس:

دقیقه 9: بازیکنان الدوحیل با استفاده از ضربه کرنر صاحب موقعیت شدند اما مدافعان پرسپولیس با تاثیر خود بر روی توپ موقعیت خطرناک را از محوطه جریمه خود دور کردند.

دقیقه 10: حرکت بازیکنان پرسپولیس و پاس خوب احسان پهلوان از سمت چپ دروازه الدوحیل به وحید امیری رسید اما زاویه بسته مانع از باز شدن دروازه الدوحیل شد.

دقیقه 15: ارسال بشار رسن از سمت راست دروازه الدوحیل برای احسان پهلوان و کنترل این بازیکن سبب شد تا موقعیت خوبی برای سرخپوشان رقم بخورد اما پهلوان تعلل کرد و مدافعان الدوحیل به موقعیت های خود بازگشتند. در ادامه این حرکت پاس شماره 14 سرخپوشان به عیسی آل کثیر رسید که ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 41: حرکت بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه و پاس وحید امیری به آل کثیر این بازیکن را که در محاصره چند بازیکن الدوحیل قرار داشت صاحب موقعیت کرد. آل کثیر در حالی تصمیم گرفت ضربه تمام کننده را بزند که بشار رسن در موقعیتی عالی قرار داشت.

دقیقه 43: ضربه آزاد بشار رسن با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 44:حرکت بازیکنان الدوحیل در محوطه جریمه پرسپولیس و دفع ناقص حامد لک می رفت تا دروازه پرسپولیس را تهدید کند اما در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد.

دقیقه 45: ارسال رامین رضاییان را حامد لک مهار کرد.

دقیقه 47: احسان پهلوان با پشت سر گذاشتن بن عطیه در سمت چپ ارسالی بر روی دروازه حریف داشت که ضربه سر کم جان آل کثیر را دروازه بان الدوحیل مهار کرد.

دقیقه 57:نبرد هوایی شجاع خلیل زاده با ادمیلسون در محوطه جریمه سبب زمین خوردن این بازیکن و اعلام ضربه پنالتی به نفع الدوحیل شد.

دقیقه 64: پاس نعمتی برای بشار رسن و حرکت این بازیکن در محوطه جریمه برای چندمین بار عیسی آل کثیر را صاحب موقعیت کرد اما در نهایت او موفق به گلزنی نشد.

 

شرح گل:

دقیقه 60 (پرسپولیس ایران 0 – 1 الدوحیل): المعز علی از روی نقطه پنالتی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

 

 

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی مقابل الدوحیل به میدان رفت که در وضعیتی کاملا غیر عادی چند ساعت پیش از آغاز بازی محمد بن عطیه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بخشیده شد و مقابل سرخپوشان بازی کرد.

یحیی گل محمدی پیش از آغاز بازی نیز متوجه شد سعید آقایی را به دلیل کشیدگی از ناحیه همسترینگ در اختیار نداشت حتی آل کثیر نیز دو ساعت پیش از آغاز بازی مشخص شد می تواند به میدان برود.

در نیمه نخست پرسپولیس چندین موقعیت خطرناک داشت که از دست رفت و در یکی دو دقیقه پایانی نیمه نخست از سوی الدوحیل تحت فشار قرار گرفت اما در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل پایان پذیرفت.

در نیمه دوم نیز سرخپوشان موقعیت های جدی و حساسی را از دست دادند که در اکثر آنها عیسی آل کثیر ایفای نقش می کرد. در سوی دیگر ادمیلسون در تقابل با شجاع خلیل زاده موفق شد یک پنالتی به نفع تیمش بگیرد و بازی با نتیجه یک بر صفر به نفع الدوحیل به پایان رسید.

با توجه به این نتیجه الدوحیل 9 امتیازی شد و فعلا در جدول گروه C  بالاتر از پرسپولیس قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.