حسین عبدی، کارشناس فنی دیدار پرسپولیس و الدحیل:یحیی به زمان احتیاج دارد

0 36
حسین عبدی، کارشناس فنی دیدار پرسپولیس و الدحیل:یحیی به زمان احتیاج دارد

امیر عباس زمانیان – خبرنگار: پرسپولیس شب گذشته در پنجمین دیدار دور گروهی به مصاف الدحیل قطر رفت که شاگردان یحیی گل محمدی، پاسخی به تک گل المعز علی از روی نقطه پنالتی ندادند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید. حسین عبدی، کارشناس فنی دیدار در گفت و گوی اختصاصی با «پرسپولیس» عنوان کرد تیم تحت هدایت یحیی زمان بیشتری برای هماهنگی احتیاج دارد. نظرات سرمربی تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران راجع به بازی را در ادامه می‌خوانید:
* پرسپولیس در این دیدار کمی بد شانس بود و صد البته که الدحیل نیز از موقعیت به دست آمده، کمال استفاده را برد. سبک بازی پرسپولیس نسبت به دیدار هفته گذشته مقابل التعاون تغییر خاصی نداشت و تنها تفاوت این بود که تیم مقابل، کاملاً قدرتمند تر و با برنامه تر از سایر رقبای پرسپولیس بازی کرد.
* سیستم پرسپولیس آنگونه که به نظر رسید، همچون دیدار دوم مقابل التعاون به 1-3-2-4 تغییر شکل داده بود؛ اما این موضوع، مورد بحث ما نیست. بحث اصلی این است که عملکرد تیمی، چه در فاز تدفاعی، چه در فاز هجومی و چه در اصل هماهنگی به کمال برسد و کارایی خوبی از بازیکنان در مستطیل سبز شاهد باشیم. اما به هرحال با توجه به نقل و انتقالات و جدا شدن بازیکنانی همچون مهدی ترابی و علی علیپور، تیم نیاز بیشتری به هماهنگی با مهره های جدید دارد و این هماهنگی در طول زمان به دست خواهد آمد. به هر حال، تیم تحت هدایت یحیی، زمان می خواهد.
* پرسپولیس در ایجاد موقعیت کم اثر بود و تیم در فاز تهاجمی، عملکرد خوبی از خود به جا نگذاشت. یکی از تغییرات، به بازی گرفتن آرمان رمضانی از اواسط نیمه دوم به جای عیسی آل کثیر بود که صحبت‌هایی مبنی بر مصدومیتش از ناحیه انگشت پا نیز به گوش رسید. قطعاً در این مورد، نظر سرمربی تیم ارجحیت دارد و مهم این است که بازیکنان در نقش مختص به خودشان، بهترین کارایی را داشته باشند.
* نتیجه دیدار مقابل الدحیل، کمی کار را سخت کرد؛ اما هنوز پرسپولیس چیز خاصی را از دست نداده و قطعاً هنوز هم شانس صعود داریم. باید منتظر ماند و اتفاقات روزهای آینده را به تماشا نشست. امیدواریم که هرچه به سود پرسپولیس است رخ داده و تیم محبوبمان را در مراحل حذفی نیز ببینیم.

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.