بیشترین مشکل پرسولیس خستگی بازیکنان استپیروانی: با تمام قدرت به مصاف پاختاکور می رویم

0 13

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمام قدرت به مصاف پاختاکور می‌رویم و ان‌شاءالله بتوانیم در این دیدار هم سربلند و پیروز از زمین خارج شویم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، افشین پیروانی درباره رویارویی پرسپولیس ایران با پاختاکور ازبکستان در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است و چهار تیم حاضر در مرحله یک‌چهارم نهایی هم قوی، مدعی و  سرشناس هستند. ما هم پرسپولیس و قهرمان چندین دوره لیگ برتر ایران هستیم. هواداران میلیونی داریم که انرژی مثبت و دعای خیر آنها بدرقه تیم  و بازیکنانش است.

وی افزود: مطمئنا با تمام قدرت به مصاف پاختاکور می‌رویم و ان‌شاءالله بتوانیم در این دیدار هم سربلند و پیروز از زمین خارج شویم. در این مرحله بیشترین مشکل ما بحث خستگی بازیکنانمان است. هر چند تیم‌های دیگر هم چنین مشکلی داشته‌اند اما استراحت‌شان بیشتر بود.

مدیر تیم پرسپولیس تصریح کرد: همین تیم السد که روز گذشته مقابل پرسپولیس قرار گرفت، 9 بازیکن خود را نسبت با دیدارسپاهان تغییر داده بود. پاختاکور ازبکستان، النصر و الاهلی عربستان هم تیم‌هایی بودند که با توجه به شرایط جدولی بیشتر از پرسپولیس استراحت داشتند. مشکل تیم ما خستگی و تا حدی فشردگی بازی‌ها است. تیم ما واقعا مصدومان زیادی دارد و حتی یکی از بازیکنان ما با پای شکسته بازی می‌کند.

پیروانی تصریح کرد: به قول یحیی گل‌محمدی تیم ما فقط یک ستاره دارد و آن هم پرسپولیس است. همه دست به دست هم دادند تا موفقیت کسب شود. رفاقت، صمیمت و دوستی در پرسپولیس خیلی زیاد است و همین موضوع عامل موفقیت ما است. مطمئن باشید بازیکنان مصدوم هم در هر شرایطی بازی می‌کنند.

وی  خاطرنشان کرد: هر چند فوتبال برد و باخت دارد اما مردم عزیزان ایران اطمینان داشته باشند بازیکنان ما در سخت‌ترین شرایط هم با تمام وجود بازی می‌کنند تا ان‌شاءالله از مرحله یک‌چهارم نهایی هم سربلند بیرون بیایند و برای شادی مردم خوب ایران و پرسپولیسی ها که همیشه دعای خوبشان همراه ما بوده از این مرحله هم صعود می کنیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.