محرومیت آل‌کثیر دلیل بر نفوذ نداشتن ما نیستجاودانی: شاید دفاعیات به خوبی انجام نشده است

0 13

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محرومیت بازیکن پرسپولیس از سوی AFC را دلیل نفوذ نداشتن مسئولان فدراسیون فوتبال نمی‌داند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، رضا جاودانی درباره محرومیت ۶ ماهه و جریمه نقدی ۱۰ هزار دلاری عیسی آل‌کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس ایران به دلیل خوشحالی بعد از گل این بازیکن در دیدار با تیم پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میزان گفت: نمی‌توان گفت دلیل محرومیت آل‌کثیر نفوذ نداشتن ما در afc، است. چون مسابقات در جریان است afc خیلی سریع حکم را صادر کرده و شاید ما نتوانستیم به خوبی دفاع کنیم.

وی درباره این حکم، تاکید کرد: موضوع این است که ما باید به بازیکنانمان آموزش‌های کافی را بدهیم که شاید حرکاتی در ایران توهین یا نژادپرستی تلقی نشود، اما در رقابت‌های بین‌المللی متفاوت است و باید در رفتارشان احتیاط بیشتری داشته باشند. استناد afc، به ماده ۵۸.۱ است و خیلی کلی بوده است. شاید ما نتوانستیم به دلایل مختلف دلیل بیاوریم که این کار نژادپرستی نبوده است.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره محرومیت مهاجم تیم پرسپولیس بیان کرد: باید این موضوعات را بدانیم که رقابت‌های بین‌المللی ممکن است دنبال این بهانه‌ها باشند و این‌گونه مسائل را از قبل در نظر بگیریم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.