اوایل حضور در پرسپولیس استرس داشتمآقایی: لذت فینالیست شدن در آسیا برای خیلی ها آرزو است

0 23

مدافع تیم پرسپولیس گفت: لذت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا برای خیلی ها آرزو است.به گزارش پرسپولیس نیوز، سعید آقایی در خصوص وضعیت خودش در روزهای تعطیلی تمرینات پس از فینالیست شدن در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از وقتی  از قطر به ایران برگشتیم به تبریز آمدم تا بتوانم به استراحت بپردازم. به هر حال ما به افتخار زیادی رسیدیم و به فینال آسیا رفتیم که لذت این مسئله برای خیلی‌ها آرزوست. این روزها مشغول استراحت هستیم اما از چهارشنبه تمرینات انفرادی خودم را شروع کردم و منتظر هستم تا تمرینات گروهی با تیم آغاز شود تا سرحال و قبراق در تمرینات حضور پیدا کنم. ما آماده آغاز دور جدید تمرینات و بازی‌ها خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس با یک امتیاز به قطر رفت و خودت فکر می‌کردی فینالیست به ایران برگردید، افزود: همان زمان تازه به پرسپولیس آمده بودم و از نظر فکری استرس زیادی داشتم. شاید فکر نمی‌کردم که پرسپولیس بتواند فینالیست شود اما وقتی بازی‌ها شروع شد متوجه شدیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. از طرفی سرمربی تیم به همه ما اعتماد زیادی داشت و صحبت‌هایش باعث شد تا با تلاش چند برابری در مسابقات حاضر شویم و خوشبختانه جواب‌مان را هم گرفتیم.

مدافع پرسپولیس درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی در خصوص وی و تمجیدهایی که در یک برنامه تلویزیونی از این بازیکن کرد تصریح کرد: واقعا از آقای گل‌محمدی تشکر می کنم. وظیفه ام بود که تا جایی که می توانم برای پرسپولیس تلاش کنم. به عنوان یک فوتبالیست وظیفه دارم که در بازی بهترین عملکرد را داشته باشم. هرچند که در بازی‌های ابتدایی کمی استرس همراهم بود اما در بازی‌های بعدی شرایط من بهتر شد و راحت‌تر توانستم به پرسپولیس کمک کنم. امیدوارم این روند در بازی‌های آینده هم ادامه داشته باشد.

آقایی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند به عنوان اولین تیم ایرانی به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برسد خاطرنشان کرد: هنوز رقیب‌مان در فینال مشخص نیست و منتظر هستیم ببینیم چه تیمی رقیب ما خواهد بود. مطمئنا کادرفنی آنالیز دقیقی از رقیب انجام خواهد داد اما حتماً برای بردن به زمین می‌رویم. مهم نیست چه تیمی به مصاف ما می‌آید چرا که هر تیمی در بازی فینال مقابل هم حاضر شود ما برای برد به زمین می رویم. مطمئناً با تلاش و تمرکز زیادی بازی خواهیم کرد تا بتوانیم با قهرمانی در آسیا دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.