سازمان لیگ انحصار تبلیغات در لیگ برتر را شکستدرودگر: محل برگزاری سوپرجام به زودی مشخص می‌شود

0 18

عضو هیات رییسه سازمان لیگ گفت: محل برگزاری سوپرجام بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتور به زودی مشخص می‌شود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، صادق درودگر درباره تصمیم مدیران سازمان لیگ فوتبال ایران برای تبلیغات محیطی در لیگ بیستم به تسنیم گفت: سازمان لیگ تصمیم گرفت تا خودش، تبلیغات محیطی را در لیگ بیستم برعهده بگیرد. البته این برای اولین سال است و مطمئن باشید مشکلات زیادی را برای سازمان لیگ ایجاد خواهند کرد. سازمان لیگ امسال، سال سختی را پیش‌رو خواهد داشت اما این سختی به نفع فوتبال است. سازمان لیگ انحصار شرکت‌های تبلیغاتی را در زمینه تبلیغات محیطی لیگ برتر شکست.

وی درباره دستاوردهای سازمان لیگ از به دست گرفتن تبلیغات محیطی، تصریح کرد: این کار باعث افزایش درآمد سازمان لیگ در سال‌های آینده می‌شود. باید این انحصار را می‌شکستیم چون به نفع فوتبال است. مثل همه صنعت‌های دیگر که در سال‌های اول مشکلات زیادی را خواهند داشت، سازمان لیگ هم تصمیم گرفت تا خودش تبلیغات محیطی را در دست بگیرد تا با شکستن انحصار، منافع سایر شرکت‌ها را تامین کند. شک نکنید که شرکت‌های تبلیغاتی که بدهی‌های زیادی هم دارند، مشکلات زیادی را برای ما ایجاد خواهند کرد.

عضو هیات رییسه سازمان لیگ در پایان درباره محل برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم فوتبال پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر و تیم تراکتور تبریز، قهرمان جام حذفی، در پنجم آبان‌ماه، تاکید کرد: جلساتی در سازمان لیگ در این خصوص برگزار شده و محل برگزاری این دیدار به زودی مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.