پول در باشگاه وجود دارد اما به رسن ندادند!انتظاری: رسول‌پناه اصلا فوتبالی نیست که بتواند پرسپولیس را اداره کند

0 13

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: رسول‌پناه اصلا مدیر فوتبالی نیست که بتواند باشگاه پرسپولیس را اداره کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سهراب انتظاری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس اظهار داشت: ایراد اصلی باشگاه پرسپولیس مدیرانی هستند که از سوی وزارت ورزش منصوب شده‌اند، رسول‌پناه اصلا مدیر فوتبالی نیست که بتواند باشگاه پرسپولیس را اداره کند و در نهایت تیمی که به فینال آسیا رسیده شرایطش طوری شده که با هشت نفر تمرین می‌کند.

وی ادامه داد: چرا باید سرمربی تیم و بازیکنان در حال حاضر از شرایط باشگاه ناراضی و ناراحت باشند؟ بازیکن قرارداد می‌بندد، خانواده دارد باید به فکر آینده خودش باشد، اما باشگاه هیچ مسئولیتی در قبال این مسائل ندارد آن هم دلیلش حضور افراد غیر فوتبالی در راس باشگاه است.

مهاجم پیشین پرسپولیس تصریح کرد: مدیریت پرسپولیس، بشار رسن را خیلی اذیت کرد، حداقل کاری که می‌توانستند انجام دهند این بود که مقداری پول به این بازیکن می‌دادند تا در آستانه فینال آسیا این بازیکن به فکر ترک باشگاه نباشد، این در حالی است که من مطمئنم پول در باشگاه وجود دارد، اما به بازیکنان و کادرفنی نمی‌دهند.

انتظاری عنوان کرد: الان فقط قهرمانی پرسپولیس در آسیا مهم است ما چند سال پیش نایب قهرمان شدیم، اما الان وقت قهرمانی این تیم است که متاسفانه مدیران باشگاه به این مسئله فکر نمی‌کنند و این هوادار پرسپولیس است که هر روز باید تجمع کند و ابراز نارضایتی کنند از مدیریت باشگاه، واقعا برای باشگاه بزرگی چون پرسپولیس این مسائل معضل است.

وی در پایان بیان کرد: آقای رسول‌پناه اگر نمی‌توانی حرف هوادار را درک کنی، اگر نمی‌توانی باشگاه را اداره کنی از این تیم برو این باشگاه بزرگانی، چون علی پروین، علی دایی، علی کریمی و … را دارد که می‌توانند پرسپولیس را اداره کنند تا حداقل در آستانه فینال آسیا تیم به این روز نیفتد.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.