از کادر فنی دلخور نیستم ربیع‌خواه: بالاخره رضایتنامه‌ام را گرفتم

0 39

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از دریافت رضایتنامه‌اش خبر داد و عنوان کرد: بعد از چند روز رفت و آمد به باشگاه بالاخره قراردادم را فسخ کردم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محسن ربیع‌خواه در محل باشگاه پرسپولیس و در جمع خبرنگاران بیان کرد: جدایی از پرسپولیس سخت است اما قرار نیست تا ابد همینجا بمانیم. این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. خدا را شکر ۴ سال در خدمت پرسپولیس بودم و روزهای خوبی را در این تیم پشت‌سر گذاشتم. ۴ قهرمانی لیگ، قهرمانی در سوپرکاپ، فینال لیگ قهرمانان آسیا و کلی افتخار در این مدت کسب شد و با افتخار ۴ سال در خدمت این تیم بودم. امروز هم این همکاری خاتمه یافت اما امیدوارم موفقیت‌های پرسپولیس ادامه داشته باشد.

ربیع‌خواه تاکید کرد: پیشنهاداتی دارم و امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشم.

او در مورد گلایه‌اش پس از جدایی گفت: گلایه‌ای ندارم اما گذشت زمان بسیاری از مسایل را ثابت کرد. شما وقتی خواب هستید می‌شود بیدارتان کرد اما وقتی خودتان را به خواب زده‌اید نمی‌توان بیدارتان کرد.

ربیع‌خواه در مورد اینکه در پرسپولیس از بازیکنان مصدوم حمایت نمی‌شود، گفت: از کادر فنی اصلا دلخور نیستم. این حق طبیعی هر مربی است که بتواند بازیکن مورد علاقه‌اش را انتخاب کند. از نظر رفتاری شاید گلایه‌هایی باشد که دوست ندارم در خصوص این موضوع صحبت کنم.

این بازیکن در مورد بهترین خاطره‌اش از پرسپولیس گفت: همه روزهایی که با پرسپولیس بودم و این قهرمانی‌ها خاطرات خوبی بود. خاطره بد از پرسپولیس نداشتم.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.