مدیران سابق ضربات زیادی به پرسپولیس وارد کرده‌اندعربشاهی: میناوند دنبال منفعت شخصی نباشد

0 7

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتفاقات و حواشی رخ داده در این تیم توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ضیا عربشاهی درباره پرداخت مطالبات برانکو به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به سال‌های گذشته بر می گردد و مدیران سابق لطمه زیادی به این باشگاه وارد کرده اند. آن‌ها کارمندان وزارت ورزش بودند که فقط در کنار بازیکنان عکس می گرفتند تا معروف شوند.

او ادامه داد: سلطانی فر وزیر ورزش باید افرادی کاردان همانند منتقمی و گرشاسبی را برای مدیریت باشگاه پرسپولیس انتخاب کند تا به خوبی باشگاه را اداره کنند. طاهری و عرب مدیران سابق پرسپولیس به باشگاه ضربه زدند و بدهی‌های زیادی ایجاد کردند. تیم پرسپولیس فصل گذشته که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت، پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته بود و اکنون هم با مشکلاتی مواجه است.

پرداخت نشدن پاداش لیگ قهرمانان آسیا لطمه زیادی به پرسپولیس وارد کرده است
عربشاهی بیان کرد: رسول پناه سرپرست و اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس زحمت زیادی کشیده اند. آن‌ها توانستند با کمک های حامی مالی ۶۵۰ هزار دلار تهیه کرده و بخشی از طلب برانکو را پرداخت کنند. همچنین ۱۵۰ هزار دلار از طلب برانکو باقی مانده است که آن هم به زودی پرداخت می‌شود. علاوه بر این به علت تحریم‌های بانک‌های ایرانی پاداش لیگ قهرمانان آسیا به حساب باشگاه پرسپولیس واریز نشده است که این موضوع لطمه زیادی به باشگاه وارد کرده است.

خلیل زاده پیشنهاد ۲۵ میلیارد تومانی از باشگاه قطری دارد
پیشکسوت پرسپولیس درباره پیشنهادات خوب تیم‌های قطری به بشار رسن و شجاع خلیل زاده اظهار کرد: بشار رسن در پرسپولیس می‌ماند و به تیم قطری نمی‌رود. شجاع خلیل زاده از لیگ قطر پیشنهاد دارد. این بازیکن پول ۴ سال قرارداد با پرسپولیس را یک ساله از باشگاه قطری می‌گیرد. به نظرم نباید مانع جدایی خلیل زاده شویم، چون تیم قطری حدود ۲۵ میلیارد تومان به او می دهد.

رسول پناه باید قرارداد ۳ ساله با خلیل زاده ببندد
او افزود: تا جایی که اطلاع دارم باشگاه پرسپولیس می‌خواهد قرارداد ۲ ساله با خلیل زاده ببندد، اما این بازیکن خواستار قرارداد ۴ ساله است. خلیل زاده قراردادش را یک طرفه فسخ کرده، چون اجازه این کار را داشته است. خلیل زاده را هواداران پرسپولیس دوست دارند. او واقعا زحمت کشیده است و یکی از بهترین بازیکنان در لیگ قهرمانان آسیا بود. به نظرم باید رسول پناه قرارداد ۳ ساله با خلیل زاده ببندد تا این بازیکن از پرسپولیس نرود.

عربشاهی درباره اینکه جدایی رسن و خلیل زاده باعث تضعیف پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، گفت: خلیل زاده یکی از بهترین دفاع وسط‌های فوتبال ایران است و در تیم ملی هم به او کم لطفی شده است و باید زودتر پیراهن تیم ملی را می‌پوشید. البته خیلی از بازیکنان از پرسپولیس رفتند، اما همچنان پرسپولیس تیم اول ایران است. خلیل زاده پیشنهاد خوبی دارد، اما به خاطر باشگاه پرسپولیس امروز و فردا می‌کند.

پیشنهاد باشگاه دورتموند را به خاطر هواداران پرسپولیس رد کردم
پیشکسوت پرسپولیس درباره اختلاف بین افشین پیروانی، مهرداد میناوند و علی کریمی بیان کرد: پیروانی و کریمی به دنبال منافع شخصی خودشان نیستند و آن‌ها چندین سال برای پرسپولیس بازی کردند و هواداران هم آن‌ها را دوست دارند، اما میناوند به دنبال منافع شخصی است. بازیکنان دهه ۶۰ با جان و دل بازی می‌کردند. باشگاه پرسپولیس خانه دوم ما بود. من به شخصه ۱۴ سال بدون پول برای پرسپولیس بازی کردم. من از باشگاه دورتموند پیشنهاد داشتم، اما به عشق هواداران پرسپولیس این پیشنهاد را قبول نکردم.

او افزود: مهرداد میناوند اپلیکیشن راه اندازی کرده است و ادعا می‌کند طرفدار پرسپولیس است، اما او فقط به دنبال درآمد زایی است. البته علی کریمی، افشین پیروانی و کریم باقری به دنبال حاشیه نیستند و حتی باقری همه تلاش می‌کند تا تیم پرسپولیس وارد مسائل حاشیه‌ای نشود. پیشکسوتان دهه ۶۰ پرسپولیس منفعت طلب نبودند و عرق و تعصب به باشگاه و پیراهن قرمز داشتند.

میناوند نباید دنبال منفعت شخصی باشد
عربشاهی درباره اینکه اختلاف پیشکسوتان به باشگاه پرسپولیس ضربه می‌زند، گفت: من به میناوند توصیه می‌کنم که به دنبال حواشی و منفعت برای خودش نباشد تا تیم پرسپولیس بدون دغدغه‌ای خود را برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.

او در پایان درباره اینکه پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود، گفت: پرسپولیس شخصیت قهرمانی در آسیا را دارد، چون بازیکنان غیرت و تعصب دارند. همچنین مردم ایران دوست دارند پرسپولیس قهرمان آسیا شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.