مهاجم پرسپولیس معاوضه نمی‌شود

0 42

کادرفنی پرسپولیس در شرایط فعلی برنامه ای برای از دست دادن آرمان رمضانی و معاوضه وی با یک مدافع دیگر ندارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال از دست شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری و با توجه به اینکه یحیی گل‌محمدی علاقه ای برای حفظ محمد انصاری و محمد ربیع خواه در فهرست تیمش ندارد در خط دفاعی با کمبود بازیکن مواجه شده است.

در حال حاضر پرسپولیس تنها سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان و احسان حسینی را به عنوان دفاع وسط تخصصی در ترکیب دارد و کادرفنی این تیم درصدد جذب یک مدافع میانی است تا خلاء خلیل زاده را در مرکز خط دفاعی پر کند. این درحالی است که پرسپولیس پیش از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هفت بازیکن سهمیه لیگ برتر خود را جذب کرده و طبق قانون در حال حاضر نمی تواند بازیکن دیگری از لیگ برتری به خدمت بگیرد.

برهمین اساس از فرشاد فرجی به عنوان یکی از گزینه های حضور در پرسپولیس نام برده شده و حتی شائباتی درباره احتمال معاوضه این مدافع شهرخودرو با آرمان رمضانی، مهاجم پرسپولیس مطرح شده است. این شائبه از جایی مطرح شده که مسئولان باشگاه شهرخودرو هم برای تقویت خط حمله تیم مهدی رحمتی درصدد جذب مهاجم هستند و اکنون موافقت گل محمدی با انتقال رمضانی به جمع مشهدی ها می تواند ضمن خالی کردن یک سهمیه لیگ برتری پرسپولیس، راه را برای ورود فرجی به این تیم هموار کند.

کادرفنی پرسپولیس در حال حاضر هیچ برنامه ای برای این معاوضه ندارد زیرا در صورت تایید حکم محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر در کمیته استیناف AFC، تنها رمضانی به عنوان مهاجم باتجربه در فهرست تیم باقی می ماند و مهدی عبدی، امیر روستایی و آریا بزرگر که همگی مهاجمان جوان و کم تجربه ای هستند. به همین دلیل از دست دادن آرمان رمضانی در شرایط فعلی یک ریسک محسوب می شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.