رضایی: تعویق مسابقات به ضرر تیم‌هاست

0 35

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است نه تنها ما بلکه همه تیم‌ها از تعویق مسابقات ضرر می‌کنند و ما تا یک جایی می‌توانیم تیم را آماده نگه داریم.
به گزارش پرسپولیس نیوز، رحمان رضایی درباره شرایط این روز‌های تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به میزان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که برای تیم داشتیم و پس از اینکه برنامه بازی‌ها مشخص شد ابتدا بازی تدارکاتی با فولاد خوزستان را لغو کردیم چون باید در هفته اول لیگ به مصاف آنها برویم. بازی‌های تدارکاتی دیگری را جایگزین این دیدار کردیم و سعی می‌کنیم تیم را به خوبی آماده شروع لیگ کنیم.

وی افزود: تیم ما نیاز به یک هافبک وسط دارد و پس از جذب یک بازیکن در این پست فهرست‌مان تکمیل می‌شود. همچنین به چند بازیکن جوان برای تقویت نیمکت‌مان نیاز داریم که اسامی همه بازیکنان مدنظر در اختیار مدیریت باشگاه قرار گرفته تا برای جذب آنها اقدام شود. همچنین احتمالا یکی، دو مربی به کادرفنی ما اضافه می‌شوند تا از این نظر هم تقویت شویم. مطمئنا در صورتی که این اتفاقات رخ دهد، باقدرت تمام و خیالی راحت در مسابقات شرکت می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره اینکه تعویق شش روزه مسابقات لیگ برتر به سود این تیم شد یا خیر، تصریح کرد: نه تنها ما بلکه همه تیم‌ها از این اتفاق ضرر می‌کنند. ما تا یک جایی می‌توانیم تیم را آماده نگه داریم. ما تمرینات را براساس تاریخ شروع لیگ برنامه‌ریزی می‌کنیم تا تیم با شروع مسابقات آماده باشد، اما عقب افتادن بازی‌ها کار را برای همه دشوار خواهد کرد. البته تیم‌هایی که تمرینات‌شان را دیرتر از سایرین شروع کردند از این اتفاق سود می‌برند، ولی تیم ما خیر.

رضایی در پایان در مورد جدایی بازیکنانی چون هادی محمدی و حمید بوحمدان از این تیم، خاطرنشان کرد: اتفاقی است که رخ داده و به نظرم صحبت درباره آن بی‌فایده است. ما باید به فکر داشته‌های خود باشیم. ما الان باید ببینیم چه بازیکنانی در اختیار داریم و تمرکزمان باید روی آمادگی تیم باشد. خداراشکر ما خرید‌های خوبی انجام دادیم و بازیکنان توانمندی به خدمت گرفتیم. متاسفانه مصدومیت کوچکی هم برای علی دشتی رخ داد که امیدوارم او خیلی زود ریکاوری و بتواند با شروع مسابقات به ما کمک کند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.