پنجعلی: با این بازیکنان جاه‌طلب می‌توان قهرمان آسیا شد

0 12

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد هواداران این تیم بهتر است تمرکز خود را از جدایی شجاع خلیل زاده خارج کرده و به حمایت تیم کنونی بپردازند.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ورزش ۳، محمد پنجعلی، مدافع میانی اسبق پرسپولیس درباره شرایط این روزهای این تیم در آستانه شروع دوباره لیگ می‌گوید: امسال سال سختی برا پرسپولیس و هوادارانش بود که خوشبختانه با قهرمانی در لیگ برتر همراه بود. با وجود تغییرات و حواشی فراوانی که به وجود آمد شکر خدا بازیکنان جایگزین شایستگی خود را ثابت کردند و تیم موفق شد به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. و این جای دارد مخصوصا برای بازیکنان جدید تیم. خود ما نگران بودیم که این بچه ها به تازگی به تیم اضافه شده‌اند و این کار را برای هماهنگی بین بازیکنان تیم سخت می‌کند. اما خدا را شکر بازیکنان جدید تیم آنقدر باهوش بودند که بین ۱۰ تا ۱۵ روز خود را با تیم هماهنگ کردند. لیگ قهرمانان با توجه به مخارجی که بسیاری از تیم‌ها می‌کنند و به سمت حرفه ای شدن می‌روند. شرایط برای تیم‌های ایرانی به شدت سخت شده است و ما به خوبی ثابت کردیم که ما نیز حرفه‌ای هستیم و پرسپولیس واقعا فراتر از فوتبال ایران ظاهر شد.

وی ادامه داد: ما یک بازی مهم در فینال لیگ قهرمانان داریم و پرسپولیس در آستانه فتح یک جام ارزشمند است و ما نباید کاری کنیم که بعدها حسرت این روزها را بخوریم که چرا از ایجاد برخی حواشی جلوگیری نکردیم.

مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس در خصوص جدایی شجاع خلیل زاده و ناراحتی هواداران اینطور واکنش نشان داد: من بارها با شجاع صحبت کردم و حقیقتا هرگز فکر نمی‌کردم او از پرسپولیس جدا شود. نظر او این بود که در پر‌سپولیس بماند تا بتواند قهرمان آسیا شود و شجاع به شدت روی این موضوع تاکید داشت. اما به واقع من نیز نفهمیدم چه شد که این اتفاق رخ داد. فکر می‌کنم می‌شد این اتفاق را مدیریت کرد تا شجاع در تیم بماند. چرا که او متقاعد شده بود در پرسپولیس بماند تا بعد از فینال از تیم جدا شود. هنوز شوکه هستم و باور نمی‌کنم او از تیم جدا شده است. اشتباهات و حواشی فردی شجاع را در این موقعیت قرار داد. زحمات شجاع و تعصب او هواداران را به او علاقه‌مند کرد. به هر حال به خاطر توقعی که خود او در بین هواداران ایجاد کرده بود کسی انتظار نداشت شجاع این‌گونه از تیم جدا شود. هر کسی کاری را که انجام می‌دهد به هر حال تبعاتی دارد که باید بپذیرد که شجاع آن را پذیرفت و از طرفداران عذرخواهی نیز کرد. بهتر از هواداران گذشت کنند و شجاع را ببخشند.

پنجعلی در پایان درباره شانس قهرمانی  پرسپولیس در آسیا گفت: این پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود. چرا که به خوبی پتانسیل حقیقی خود را به نمایش گذاشت. تیم ما از بازیکنان جنگجو و جاه طلبی تشکیل شده که برای موفقیت به خوبی با یکدیگر متحد شده‌اند. امیدوارم قهرمان آسیا بشویم و این برای خود من بسیار حائز اهمیت است. همه چیز ما از این تیم است اگر امروز کسی من محمد پنجعلی را می‌شناسد به خاطر نام و اسم پرسپولیس است. بسیاری از بازیکنان تا قبل از اینکه به پرسپولیس بیایند کسی آنها را به آن صورت نمی‌شناخت. من خودم هرگز فکر نمی‌کردم آل کثیر انقد مهاجم خوب و فوق العاده‌ای باشد و او هم مرا سورپرایز کرد.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.